AppleSpravodajstvo

Prvá vizualizácia pripravovaného 6,7-palcového iPhonu 2020 je na svete

Objavil sa prvý náhľad možného dizajnu iPhone telefónov od spoločnosti Apple určených pre rok 2020. Takto by mohli vyzerať!

Americký gigant Apple len pred niekoľkými dňami predstavil novú generáciu smartfónov iPhone, no už teraz sa dozvedáme prvé informácie o budúcoročnej  generácii pripravovaných zariadení. Na informácie zverejnené konceptovým dizajnérom Benom Geskinom upozornil zahraničný portál orientujúci sa na novinky zo sveta Apple, MacRomors.

Koncept iPhonu 2020 s bezrámčekovým displejom

Budúcoročná vlajková loď spoločnosti Apple by mohla prísť s naozaj krásnym bezrámčekovým dizajnom, ktorý sa bude pozdávať zrejme každému fanúšikovi tejto značky. Na možný dizajn upozornil známy konceptový dizajnér Ben Geskin, ktorý zároveň vytvoril zaujímavý grafický koncept zariadenia, ktorý je založený na informáciách, ktoré poskytol renomovaný analytik Ming-Chi Kuo.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako vidíte v samotnom Tweete, budúcoročný vlajkový iPhone s 6,7-palcovou obrazovkou by mohol prísť s naozaj unikátne umiestnenými senzormi pre skenovanie tváre, ako aj s miniatúrnou selfie kamerou. Celá technológia by pritom mala byť umiestnená v naozaj minimalistickom rámčeku displeja, ktorý pripomína rámček iPhonu XR.

Chceš o zariadeniach z výrobne spoločnosti Apple vedieť viac? Určite sleduj náš web, kde každý deň nájdeš tie najpodstatnejšie novinky zo sveta technológií.

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close