SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi už o pár dní predstaví nové produkty: Tento dátum si zapíšte!

Nový skladateľný smartfón, tablety aj zhrnutie úspechov spoločnosti, toto všetko nás čaká na augustovej Xiaomi udalosti.

Čínske Xiaomi už dlhšiu dobu neprinieslo väčšie množstvo nových produktov, pričom takéto väčšie predstavenie si odkladalo na august. Každoročne sa totiž v tomto období koná prejav CEO spoločnosti, Lei Juna spolu s prezentáciou úspechov za predchádzajúci rok a plánov na ten nasledujúci. Popri prejave Lei Juna sa však predstaví aj niekoľko produktov, o ktorých sa dozvedáme už teraz. Čo všetko uvidíme už o pár dní a kedy budeme môcť toto predstavenie sledovať si teraz prezradíme v našom článku. Informácie o predstavení s nami zdieľal Lei Jun na svojom profile na Twitteri.

Xiaomi predstaví nový skladateľný smartfón aj tablety

Už dlhšiu dobu sa rozpráva o predstavení novej generácie skladateľného smartfónu z dielne čínskeho giganta. Má ním byť Xiaomi MIX Fold 3, ktorý bude ponúkať prémiovú výbavu s vysokým výkonom, no zároveň sa sústredí aj na fotografie. Jeho výrobca nás totiž už nejakú dobu pripravuje na to, že na fotoaparáte sa bude podieľať aj nemecká Leica, ktorá dokázala dotiahnuť aj modely zo série Xiaomi 13 na popredné priečky rebríčkov fotomobilov. Okrem tohto smartfónu sa však ukážu aj ďalšie novinky.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Prebehnúť má aj oficiálne predstavenie modelu Redmi K60 Ultra s čipsetom MediaTek Dimensity 9200+, ktorý bude predlohou pre globálny model s označením Xiaomi 13T Pro. Podľa posledných informácií nám ale výrobca na veľkom augustovom predstavení ukáže aj niekoľko tabletov, medzi ktorými nájdeme napríklad lacnejší Redmi Pad 2. Okrem lacného tabletu ale podľa všetkého uvidíme aj Xiaomi Pad 6 Max, ktorý má byť tým najlepším tabletom z portfólia čínskej spoločnosti pod vedením Lei Juna.

Udalosť bude určená pre Čínu

Už 14. augusta, teda najbližší pondelok o 13:00 nášho času sa budeme môcť pozrieť na novinky z dielne čínskeho giganta. Rovnako ako každý rok, táto udalosť bude pravdepodobne prebiehať len v čínštine. Pôjde však o veľkú udalosť, preto by nás neprekvapilo, keby sa nakoniec prekladala aj do angličtiny, aby sme jej mohli porozumieť aj v našich končinách. Rovnako aj všetky predstavené zariadenia budú určené len pre čínsky trh. Ani tento rok teda pravdepodobne neuvidíme oficiálnu globálnu verziu skladateľného smartfónu z dielne Xiaomi. Niektoré zariadenia ako tablety by sa ale nakoniec do Európy dostať mohli. Rovnako to bude platiť aj pre Redmi K60 Ultra. Ako sme už spomenuli, tento model získa svoj globálny ekvivalent, ktorý ale nebude spadať pod dcérsku značku Redmi.

Zhrnutie predstavovacej udalosti vám ale prinesieme na našom webe. Odprezentujeme vám tak tie najväčšie novinky, ktoré pre nás čínsky gigant bude mať. Ak by ste sa ale rozhodli sledovať príhovor Lei Juna a predstavenie noviniek, na výber budete mať z viacerých alternatív. Živé vysielanie totiž bude k dispozícii minimálne na Twitteri a Facebooku.

Budete sledovať predstavenie noviniek z dielne Xiaomi? A chceli by ste nový model so skladateľnou konštrukciou aj na našom trhu? Podeľte sa s nami v komentároch!

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close