Xiaomi

Spoločnosť Xiaomi predstavila nové modely Xiaomi Mi TV. Ich cenovka je naozaj zaujímavá

Spoločnosť Xiaomi môžeme pasovať za akéhosi čínskeho ľudového výrobcu elektroniky, keďže takmer každý produkt tejto spoločnosti je zlatou strednou cestou medzi výkonom, kvalitou a cenou. Ceny sú oproti konkurencií výrazne nižšie, a to sa týka aj produktov akým je obyčajná televízia do domácnosti. Prvé modely televízorov Xiaomi Mi TV zožali vo svete obrovský úspech a spoločnosť sa preto rozhodla pre vytvorenie ďalších zaujímavých modelov, ktoré majú osloviť ešte väčšiu skupinu zákazníkov.

Zdroj: Xiaomitoday.com

Do rodiny televízorov spoločnosti Xiaomi môžeme najnovšie zaradiť aj 40-palcový model Mi TV 4C, 43-palcový model Mi TV 4X, 65-palcový model Mi TV 4S a jeho o čosi výkonnejšieho súrodenca Mi TV 4S Pro s taktiež 65-palcovou uhlopriečkou.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Špecifikácie a cena jednotlivých modelov

  • Xiaomi Mi TV 4C – 40-palcová FullHD obrazovka, 4-jadrový procesor Cortex A53, grafický čip Mali-450, 1GB RAm a 4GB interného úložiska. Cena pre čínsky trh bola stanovená na 1599 yuanov (cca 200 eur).
  • Xiaomi Mi TV 4X – 43-palcová FullHD obrazovka, ARM procesor so základnou pracovnou frekvenciou 1,5 GHz, 1GB RAM a 8GB interného úložného priestoru. Cena pre čínsky trh bola taktiež stanovená na 1599 yuanov, čiže 200 eur.
  • Xiaomi Mi TV 4S – 65-palcová 4K obrazovka, 4-jadrový procesor Cortex A53 bežiaci na frekvencii 1,5 GHz, grafický čip Mali 450 bežiaci na frekvencii 750 MHz, 2GB RAM a 8GB úložného priestoru. Cena tohto modelu bola stanovená na 4299 yuanov, čo je zhruba 540 eur.
  • Xiaomi Mi TV 4S Pro – 65-palcová 4K obrazovka, taktiež 4-jadrový procesor Cortex A53, grafický čip Mali 450, 2GB RAM a až 16GB interného úložiska. Cena najlepšieho modelu bola stanovená na 4499 yuanov, čo je v prepočte cca 565 eur.

    Zdroj: Xiaomitoday.com

Predaj všetkých modelov sa už oficiálne začal v Číne, no ich dostupnosť aj v iných krajinách je momentálne neznáma. Na ich zaradenie do predaja na čínskych e-shopoch si tým pádom budeme musieť chvíľu počkať. To však nemení nič na tom, že samotné špecifikácie, ako aj cena, sú veľmi zaujímavé a zároveň lákavé pre zákazníka, ktorý uvažuje nad kúpou nového televízoru, keďže necelých 600 eur za kvalitnú 4K televíziu nie je na dnešnú dobu vôbec žiadna strašná suma.

Zdroj: xiaomitoday.com, úvodný obrázok (produktová fotografia)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close