Sponzorovaný obsahXiaomi

Xiaomi Redmi 6 v globálnej verzii je dostupný za menej ako 100€ s exkluzívnym kupónom „GBMPBFN“

Tak tomuto sa povie akcia roka, smartfón Xiaomi Redmi 6 je aktuálne dostupný za cenu menej ako 100€ pričom v cene je zahrnuté aj poštovné cez EU Priority Line, vďaka ktorému sa vyhnete ďalším dodatočným poplatkom.

Xiaomi Redmi 6

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Redmi 6 ponúka 5.54“ HD+ IPS displej, ktorý pokrýva 80.5% prednej strany. Xiaomi v tomto prípade zanevrelo na výrez čo určite poteší mnohých fanúšikov smartfónov. Predná strana obsahuje ešte kameru s rozlíšením 5MPx a senzorom odomykania zariadenia prostredníctvom tváre.

Xiaomi Redmi 6 cena displej-min
Zdroj: Youtube (YugaTech)

Zadná strana ponúka duálny fotoaparát s rozlíšením 12MPx a 5MPx. Nechýba im podpora funkcií ako Face Beauty,Face Detection,Panorama Shot. Pod fotoaparátom nájdeme ešte LED diódu a skener odtlačkov prstov.

Xiaomi Redmi 6 cena fotoaparat-min
Zdroj: Youtube (YugaTech)

Pod kapotou zariadenia nájdeme 8-jadrový procesor Helio P22, ktorému sekunduje 3GB RAM a 32GB úložný priestor. Nechýba ani podpora 4G/LTE technológie, DUAL SIM, nechýba ani stále preferovaný 3.5 jack či výbava viacerých senzorov ako Akcelerometer, snímač okolitého svetla, E-kompas a gravitačný snímač.

Smartfón je poháňaný batériou o veľkosti 3000mAh. Čerešničkou na torte je Android vo verzii 8.1. Ak vás smarfón zaujal tak vám odporúčame sa poponáhľať, kupón je totiž platný len pre niekoľko kusov zariadení.

Xiaomi Redmi 6 kupon akcia zlava-min
Zdroj: vlastný

Xiaomi Redmi 6

Zdroj: GB, obrázky: Youtube (YugaTech)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close