SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi PocoPhone F1, jeden z najrýchlejších smartfónov na trhu je opäť raz dostupný v neodolateľnej zľave

Ak uvažuješ o kúpe nového smartfónu a nebodaj o zariadení Xiaomi Pocophone F1 tak práve teraz nadišla ta správna chvíľa! Vďaka exkluzívnej spolupráci s e-shopom GearBest.com sme si pre teba pripravili akciu, ktorej ťažko povieš nie!  Xiaomi Pocophone F1 vo verzii 6GB RAM a 64GB úložného priestoru môžeš získať za menej ako 280 € spolu aj s poštovným za podmienky využitia kupónu „GBMPPSH“ a čerešničkou na torte je, že je dostupný z českého skladu (Fast-23), doma ho tak budeš mať už o pár dní.

Poďme sa však pozrieť na samotný telefón. Xiaomi Pocophone F1 ponúka veľký 6,18“ displej s hustotou pixelov 403ppi (2248 x 1080 bodov) a pomerom strán 18,7:9. Na prednej strane okrem tenkých rámčekov okolo displeja nájdeme ešte populárny výrez schovávajúci 20MPx šošovku (0.90μm f/2.0), ktorý je možné aj schovať pomocou softwarových nastavení.

Xiaomi PocoPhone F1 displej-min
Zdroj: Youtube (Marques Brownlee)

Zadná strana smartfónu okrem loga spoločnosti ponúka duálny fotoaparát. Primárny snímač ponúka 12MPx šošovku Sony IMX363 s veľkosťou pixelov 1.400μm a clonou f/1.9. Sekundárny snímač Samsung S5K5E8 ponúka 5MPx rozlíšenie s veľkosťou pixelov 1.12μm a clonou f/2.0.  Vedľa snímačov nájdeme ešte  duálny dvoj-tónový blesk. Pod ním nechýba samozrejme ani čítačka odtlačkov prstov.

V útrobách zariadenie nájdeme jeden z najvýkonnejších dostupných hardwarov na trhu, konkrétne Qualcomm Snapdragon 845 s 8-jadrami s pracovnou frekvenciou do 2.8GHz, ktorému sekunduje grafický čip Adreno 630, 6GB RAM a 64GB úložný priestor. Čerešničkou na torte je vodné chladenie, ktoré ocenia hlavne hráči hier. Nie nadarmo sa objavil tento smartfón v TOP 10 najvýkonnejších smartfónov vôbec.

Xiaomi PocoPhone F1 zadny kryt
Zdroj: Youtube (Marques Brownlee)

Z hľadiska konektivity smartfón ponúka batériu s kapacitou 4000mAh, Bluetooth 5.0, USB Type – C konektor, GPS, A-GPS, BEIDOU, GLONASS, hybridný Dual SIM slot, Hotspot, WiFi Direct, VoLTE či stále žiadanejšiu podporu 4G.

Ak Vás smartfón zaujal tak ho nájdete na odkaze nižšie. PS: nezabudni na zľavový kupón „GBMPPSH“ a možnosť objednania z CZ skladu. Výsledna cena ťa milo prekvapí.

Xiaomi PocoPhone F1
Zdroj: vlastný

Zdroj: TS

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close