Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi NEXTOOL 3 v 1 – multifunkčný nástroj do auta, chatu, či na stanovačky dostupný za „babku“

Populárny čínsky výrobca Xiaomi prináša ďalší zaujímavý gadget, ktorý by nemal ujsť oku žiadneho dobrodruha.

Spoločnosť Xiaomi je už roky dobre známa nie len kvôli svojej dostupnej elektronike, ale aj kvôli svojim zaujímavým gadgetom. Častokrát sa práve gadgetom od Xiaomi hľadá ťažko konkurencia najmä kvôli ich vysokej kvalite a aj napriek tomu skutočne nízkej cenovke. Podobne je na tom aj ďalšia novinka v podobe multifunkčného Xiaomi NEXTOOL 3 v 1 „pera“, ktoré je v skutočnosti spojením kompaktného no poriadne silného svietidla, malého nožíka a nožníc, pričom celé „zariadenie“ je o veľkosti väčšieho pera, takže ho zmestíte naozaj takmer kdekoľvek.

Xiaomi NEXTOOL 3 v 1 za 19,20 eur nájdeš na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Pero“ Xiaomi NEXTOOL 3 v 1

Ako sme už spomínali, toto kompaktné „pero“ je spojením troch základných gadgetov, ktoré by si mal mať určite po ruke pri každom dobrodružstve – baterky, nožíka a nožničiek. Celé zariadenie je však náramne kompaktné (141,8 x 18,7 x 15,4 mm) a zmestíš ho naozaj kdekoľvek, či už do batohu, vrecka v gatiach, alebo do bundy. 

xiaomi nextool 3v1 2
Zdroj: TomTop

Samotné svietidlo je ovládané zabudovaným gumeným tlačidlom, pričom umožňuje aj funkciu stmievania. Vďaka tomu je možné využívať svietivosť v rozmedzí od 9 do maximálne 65 lúmenov. Pri maximálnom „výkone“ dokáže svetlo osvetliť objekty až do vzdialenosti 50 metrov. Výdrž batérie záleží na využívanom výkone, no v praxi sa bude dať využiť v rozmedzí od 1,5 hodiny pri maximálnej svietivosti až po 10 hodín pri najnižšom stupni svietenia. 

xiaomi nextool
Zdroj: TomTop

Batériu je možné nabíjať prostredníctvom klasickej USB Type-C nabíjačky, pričom dobitá bude za rádovo pár minút, keďže má kapacitu 240 mAh. Celé 3 v 1 zariadenie je vyrobené z hliníka a nehrdzavejúcej ocele 420J2, ktorá je využitá práve v časti s kompaktným nožíkom a nožnicami. Zariadenie je vhodné aj na už spomínané outdoorové využitie, keďže disponuje stupňom ochrany IPX4

Xiaomi NEXTOOL 3 v 1 za 19,20 eur nájdeš na TomTop.com

Zaujímavý gadget Xiaomi NEXTOOL 3 v 1 nájdete momentálne v exkluzívnej ponuke na e-shope Cafago.com za 19,20 eur s bezplatným doručením bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close