SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi 10 Ultra sa objavuje v ďalších leakoch – odhalený dizajn ako aj neskutočne veľká RAMka

Čiastočné špecifikácie očakávaného vlajkové smartfónu od Xiaomi sa objavili na internete.

S informáciami ohľadom nadchádzajúceho vlajkového smartfónu od spoločnosti Xiaomi sa v posledných dňoch akoby roztrhalo vrece. Po nedávnych informáciách o tom, aký názov nakoniec nový smartfón od Xiaomi ponesie, sa tentokrát dozvedáme nie len čiastočné špecifikácie jednotlivých verzií, ale odhalený bol konečne aj dizajn tohto zariadenia. Niektoré zdroje uvádzajú aj čínsku cenovku smartfónu Mi 10 Ultra, no na prípadné určenie ceny v našich končinách nám tento údaj postačovať nebude.

Xiaomi Mi 10 Ultra a jeho výkonnostné verzie

Najnovšie informácie z čínskeho portálu Toutiao.com prezrádzajú, že nový smartfón Mi 10 Ultra bude dostupný až v 3 „výkonnostných“ verziách, pričom odhalené boli aj farby jednotlivých modelov. Prvým modelom na fotografií nižšie je Mi 10 Ultra s 8 GB RAM a 256 GB interným úložiskom. Druhým na zozname je verzia s 12 GB RAM a 256 GB úložiskom, pričom výkonnostnú trojicu uzatvára porcia až 16 GB RAM a 512 GB interné úložisko.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
xiaomi mi 10 ultra verzie
Zdroj: TouTiao.com

Dostupné budú až 3 dizajnové prevedenia

Jednotlivé verzie by mali byť dostupné hneď v 3 dizajnových vyhotoveniach, pričom Xiaomi tentokrát zvolilo naozaj luxusné materiály. Očakávať môžme čierne keramické, strieborné a transparentné vyhotovenie nového Mi 10 Ultra, no zatiaľ nie je známe, či budú jednotlivé verzie naviazané iba na niektoré farebné vyhotovenia.

xiaomi mi 10 ultra dizajn
Zdroj: TouTiao.com

Zverejnená fotografia taktiež odhaľuje naozaj zaujímavý dizajn smartfónu Mi 10 Ultra, ktorý nakoniec nepríde s tak enormne veľkým zadným fotoaparátom, ako sme očakávali. Stále však pôjde o jeden z najväčších zadných fotoaparátov na trhu. Viacerých určite zaujme aj zaoblený 6,67-palcový AMOLED displej s FullHD+ rozlíšením a obnovovacou frekvenciou 120 Hz.

Povráva sa už aj o cenovkách

Čo sa čínskej cenovky týka, zahraničné zdroje povrávajú o cenovke od 4 999 čínskych juanov za základný model, čo je v prepočte zhruba 609 eur. Za najvyšší model by si údajne mohol čínsky výrobca vypýtať až 6 999 čínskych juanov, čo vychádza na zhruba 850 eur. Ak sa takéto cenovky v Číne naozaj potvrdia, môžme očakávať, že v našich končinách si za základný model bude môcť Xiaomi vypýtať aj viac ako 800 eur, pričom cena najvýkonnejšieho modelu takmer určite presiahne hranicu 1 000 eur.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close