Xiaomi

Spoločnosť Xiaomi predstavila 2. generáciu tyčových vysávačov. Toto je nový Xiaomi Jimmy JV53

Spoločnosť Xiaomi predstavila 2. generáciu tyčových vysávačov. Xiaomi Jimmy JV53 prináša o niečo výkonnejší motor.

Aj keď v  súčasnosti sú skôr v móde robotické vysávače, tak aj napriek tomu mnoho používateľov preferuje ručné. Spoločnosť Xiaomi uviedla na trh novú generáciu tyčových vysávačov z produktovej línie  Xiaomi Jimmy.

Xiaomi Jimmy JV53

Xiaomi Jimmy JV53 je druhou generáciou bezdrôtových tyčových vysávačov, ktorá oproti svoju predchodcovi (pozn.: redakcie: prečítajte si recenziu na predošlú generáciu vysávača Xiaomi Jimmy JV51) prináša niekoľko drobných inovácií.

Xiaomi JIMMY JV53
Zdroj: produktová fotografia

Oproti svojmu predchodcovi vysávač prichádza na trh so silnejším 425W motorom so sacou silou 125AW. Ostatné parametre zostali rovnaké, s výnimkou balenie kde pribudol nový nadstavec „soft brush“. Zachovaná bola veľkosť nádobky na nečistoty (0,5L), veľkosť batérie (2500mAh) či vyčistiteľný HEPA filter.

Xiaomi Jimmy JV53

Vysávač už stihlo zaradiť do predaja viacero zahraničných e-shopov. Jedným z nich je aj Geekbuying.com, z ktorého sme si objednávali prvú generáciu vysávača (pozn. redakcie: e-shop ponúka možnosť doručenia prostredníctvom typu dopravu EU Priority Line, pri ktorej nebudete doplácať DPH a  CLO.).

Aktuálne však druhá generácia vysávača je drahšia približne o 50€ spolu aj s poštovným. Preto ak zvažujete jeho kúpu, a vzhľadom na nie až tak výrazne inovácie, odporúčame porozmýšľať o prvej generácii vysávača z EU skladu.

Xiaomi Jimmy JV51

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close