APLIKÁCIE A HRYSponzorovaný obsah

Wikio, aplikácia na prehľadné využívanie Wikipedie

Ak ste ten typ osoby, ktorý sa veľmi ľahko stratí v prezeraní Wikipedie, hľadaní nových informácií a neustále sa preklikávate na nekonečno nových stránok, tak Wikio je aplikácia, ktorú musíte vyskúšať.

Wikio je nová aplikácia, ktorá bola špeciálne vyvinutá pre Windows 10 a robí prezeranie wikipedie extrémne pohodlným, rýchlym a intuitívnym. Určite stojí za vyskúšanie!

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Aplikáciu sme za vás vyskúšali a aj keď je Wikio ešte v zárodku, tak pôsobí naozaj veľmi priateľsky pre uživateľa, nezaznamenali sme žiadne zasekávanie a Wikio bežalo naozaj rýchlo bez žiadnych problémov. Minimalistický dizajn Wikio zaručil veľmi jednoduché ovládanie.

Samozrejme, vývojári Wikia majú ešte veľa práce, keďže zatiaľ chýba možnosť prihlásenia sa do vášho wikipedia účtu alebo možnosť uloženia článkov na neskoršie offline čítanie. Dá sa ale očakávať, že toto všetko vo Wikio časom nájdeme.

Zvažujúc, že ide o veľmi novú aplikáciu ešte stále vo vývoji, tak Wikio hodnotíme veľmi pozitívne a odporúčame na vyskúšanie.

Wikio môžete stiahnúť na tomto odkaze: 

https://www.microsoft.com/en-us/store/apps/app/9nblggh4qf4n?tduid=(19e0f0bcd58052ceb96c7084d967e117)(213688)(2795219)()()

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close