Vypadni.sk – objavujte nové miesta

Vláda zimy sa nám dúfajme už definitívne skončila, vonku začínajú panovať príjemné teploty, príroda sa začala zobúdzať, a práve toto je obdobie, kedy to väčšinu z nás ťahá von. Naša malá krajina je bohatá na zaujímavé miesta a pamätihodnosti, a preto je dobré mať o nich prehľad ako vo svojom okolí, tak aj počas návštevy cudzieho mesta či lokality. A práve o toto sa snaží server vypadni.sk, ktorý pomáha ľuďom nájsť zaujímavé miesta na Slovensku, plánovať výlety a aktivity na voľný čas. A pre nás je najpodstatnejšie, že má aj vlastnú mobilnú aplikáciu pre Windows phone.

Aplikácia je rozdelená na tri prehľadné úrovne, medzi ktorými posúvame ťahom prsta do strán:

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Novinky – v tejto sekcií nájdete posledné pridané miesta

– Kategórie – sekcia, kde sú jednotlivé miesta zoradené do kategórií. Napríklad ubytovanie, hrady, múzeá, vodopády…

– Okolo mňa – azda najzaujímavejšia funkcia využíva zisťovanie Vašej polohy na základe GPS, a podľa nej Vám ponúka najbližšie zaujímavosti

Po výbere konkrétneho miesta sa Vám zobrazí jeho popis, fotografie, GPS súradnice a adresa, prípadné kontaktné informácie či otváracie hodiny. Medzi týmito informáciami prepínate znova ťahom po displeji do strán. Jednotlivé miesta si môžete aj pripnúť na domovskú obrazovku, aby ste na ne nezabudli, môžete ich zdieľať, a dokonca je tu aj možnosť navigácie pomocou predvolenej navigačnej aplikácie.

Aplikácie vypadni.sk je obsahovo aj spracovaním naozaj veľmi vydarená. Databáza miest je neustále aktualizovaná, a ak by Vám tam predsa len niečo chýbalo, môžete miesto pridať cez server vypadni.sk. Aplikáciu si môžete zdarma stiahnuť z odkazu nižšie, alebo pomocou QR kódu.

ODKAZ NA STIAHNUTIE

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre