ANDROIDSponzorovaný obsahSpravodajstvo

EXKLUZÍVNE: Slovensko a Česko má oficiálneho distribútora smartfónov Vernee Mobile. Nám sa ho podarilo vyspovedať

O príchode ďalšieho veľkého hráča na pole smartfónov v podobe Vernee Mobile sa špekulovalo už dlhšie. Prvé správy o jeho príchode sa začali objavovať v priebehu decembra minulého roka a začiatkom tohoto týždňa sa tak oficiálne aj stalo. Vernee Mobile má na Slovensku a v Česku oficiálnu distribúciu smartfónov so všetkým čo k tomu patrí.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Skvelou správou týkajúcou sa zavedenia oficiálnej distribúcie pre koncových zákazníkov je aj fakt, že aktuálne smartfóny sú ponúkané aj jednotlivcom bez potreby uskutočniť väčší odber. Nechýba taktiež ani dvojročná záruka, online podpora a v podstate všetko, čo je možné očakávať od klasického obchodu podnikajúceho na území Slovenska.

Spýtali sme sa priamo oficiálneho distribútora Vernee Mobile pre slovenský a český trh

Máte k značke Vernee nejaký špeciálny vzťah?

Značku Vernee sledujeme už od jej vzniku. Na základe pozitívnych  skúsenosti so smartfónmi tejto značky sme sa rozhodli práve pre Vernee. Osobne mám už dlhší čas Verne Thor Plus a patrím medzi spokojných zákazníkov.

Aké sú podľa vás hlavné výhody telefónov Vernee v porovnaní s konkurenciou?

Výhod je určite viacero. Je ťažké vybrať tie hlavné. Najväčšou výhodou je skvelý pomer cena/výkon v porovnaní s konkurenciou. Okrem toho Vernee ponúka prepracovaný dizajn a prevedenie zariadení.

Je podľa vás slovenský či český trh pripravený na odklon od mainstream značiek ako sú Samsung či Apple?

Myslíme si, že áno. Ľudia sú čo raz viac uvedomelejší a nevyhadzujú peniaze len za značku, keďže alternatívy ako je Vernee   im ponúkajú porovnateľní výkon a kvalitu za oveľa nižšiu cenu.

Aké sú vaše plány do budúcnosti a akým smerom chcete rozvíjať značku Vernee na Slovensku?

Aktuálne sa snažíme, aby ľudia v Čechách a na Slovensku bližšie spoznali značku Vernee. Neskôr plánujeme náš e-shop doplniť kamennými predajňami na území Slovenska a Česka, aby sme získali osobný kontakt s našimi zákazníkmi.

Uvažovali ste aj o iných značkách, ktoré by ste priniesli na slovenský či český trh?

Našim cieľom je venovať sa len značke Vernee, tak aby sme dokázali poskytnúť našim zákaznikom kvalitné služby a podporu.

Ďakujeme za krátky rozhovor a v každom prípade vám prajeme veľa úspechov v budúcnosti.

Na Slovensku a v Česku si tak môžeme oficiálnou cestou zakúpiť najnovšie smartfóny Vernee

Spolu s oficiálnym príchodom Vernee Mobile na Slovensko prišli aj výrazne zľavy v podobe uvádzacích cien. Aktuálne jeden z najkrajších modelov od Vernee – Thorn je momentálne dostupný za 109€. V porovnaní s aktuálnou cenou na trhu je to o 30€ menej ako je najlacnejšia ponuka tohoto modelu na Heureke (k 11.1.2018).

Telefón ponúka 5“ HD displej s technológiou LTPS IPS, 2.5D zakrivenie, krycie sklíčko Gorilla Glass 3 chrániace displej pred poškrabaním. V útrobách zariadenia tkvie 8-jadrový procesor s pracovnou frekvenciou 1.3GHz, ktorému sekundujú 3GB RAM spolu so 16GB úložným priestorom s možnosťou rozšírenia o ďalších 128GB. Čo sa týka fotoaparátu, tak ponúka nadpriemerný 13MP hlavný fotoaparát a 5MP selfie kameru. Nechýba samozrejme ani plné LTE či skener odtlačkov prstov.

Jeden z najkrajších smartfónov z rady Vernee nájdete tu

Cenová politika je nastavená rovnako atraktívne aj pri vlajkových lodiach

Active, aktuálne  jeden z najvýkonnejších modelov z dielne Vernee nechýba v portfóliu tohoto distribútora. Aktuálna cenová politika je nastavená zhruba o 20% pod trhovou cenou. Smartfón ponúka veľký 5,5“ FULL HD displej s technológiou Pixel JDI Icell. Samozrejmosťou ako pri vlajkových lodiach býva je aj 2.5D zakrivenie či 8-jadrový procesor s pracovnou frekvenciou 2.39GHz. Avšak najväčšia „šupa“ je v podobe 6GB RAM či internej pamäti o veľkosti 128GB s možnosťou rozšírenia o ďalších 128GB. Viete si to vôbec predstaviť? 6GB RAM či úložný priestor s možnosťou maximálneho rozšírenia až na 256GB… Inými slovami, aktuálne a ani dlho potom nenájdete aplikáciu či hru, pri ktorej by telefón zaváhal. Okrem toho ponúka aj 16MP fotoaparát či 8MP selfie kameru. Nechýba ani podpora 2 aktívnych SIM kariet, NFC, 4G, či výbava viacerých senzorov od Hall senzor až po Proximity senzor, Gyroskop senzor a svetelný senzor.

Mimochodom, telefón nemá prívlastok Active len tak. Je vysoko odolný voči poškodeniu a jeho zadná strana je prekrytá kelvarom. Zároveň aj fotoaparát a snímač odtlačkov sú chránené špeciálnou úpravou. Telefón taktiež disponuje IP68 certifikáciou.

Smartfón Vernee Active, ktorý je pokrytý kelvarom nájdete tu

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: Vernee

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close