Samsung má „problémy“ s prehrievaním

Na Samsung Galaxy Note 7 vyšiel nový firmvér po ktorom sa vám zobrazí varovanie po pripojení zariadenia do siete. Samsung týmto krokom chce používateľom Note 7-sedmičky pripomenúť, aby išli okamžite vrátiť svoj telefón a tak predišli ďalším incidentom, ktoré sa mohli prejavovovať napríklad v začatí horenia zariadenia a v ojedinelých prípadoch dochádzalo aj výbuchu.

samsung1

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Proces náhrdy týchto telefónov je už v Amerike v plnom prúde, ako aj znovu začatie predaja samotného zariadenia. Európania si však budú musieť na predaj Note 7-sedmičky ešte nejaký ten deň počkať.

Samsung sa snaží očistiť meno svojho vlajkového telefónu, ale zatiaľ sa mu to moc nedarí. Stále totiž viacero prichádza sťažností  zo všetkých strán, medzi ktorými vyčnievajú hlavne tie od užívateľov z „The Wall Street Journal“, ktorí kritizujú ďalšie nedostatky telefónu. O týchto sťažnostiach sa môžete dozvedieť viac na oficiálnych stránkach WSJ.

Ako na to zareagoval Samsung:

Juhokórejská spravodajská stanica YTN oznámila niekoľko sťažností od tých, ktorým boli vymenené telefóny. Napríklad problém s prehrievaním stále nebol úplne vyriešený a telefóny ako aj  rýchle vybíjanie batérie hoci je telefón zasunutý do zástrčky.

Hovorca Samsungu povedal, že problém s nahradenými mobilmi nie je spojený s batériou, a sú to ojedinelé prípady, ktoré sú spojené s masovými výrobnými problémami.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre