NávodySpravodajstvo

Chceš sa naučiť programovať v Pythone? Najnovší tutoriál od Microsoftu ťa do tohto sveta zasvätí za pár dní

Zaujíma ťa programovanie no nevieš, ako s ním začať? Microsoft prichádza s vynikajúcim riešením

Fascinuje ťa programovanie, no nevieš, ako s ním začať? Na internete nájdeš kopu návodov a tutoriálov, ktoré ťa majú zasvätiť do sveta programovania, no nie všetky sú ľahko pochopiteľné, prípadne od začiatočníkov vyžadujú zručnosti, s ktorými nemá bežný človek žiadnu skúsenosť. Najväčší softvérový gigant, spoločnosť Microsoft, však konečne prichádza so sériou tutoriálov, ktoré ťa do sveta programovania, respektíve jazyka Python, vtiahnu od úplných základov.

Zaujíma ťa programovanie? Smelo do toho

Nové videá z výrobne Microsoftu ťa budú sprevádzať od úplných začiatkov až po pokročilejšie techniky. Najlepší svetoví vývojári ti pritom vysvetlia tie najzákladnejšie zručnosti, no zároveň ti vysvetlia aj to, na čo sa programovací jazyk Python používa, či prípadne ako si vôbec stiahnuť dôležité súbory, knižnice, či aplikáciu s programovacím prostredím. V popisoch vo videách taktiež nájdeš dôležité linky, ako aj mnoho potrebných materiálov a kódov, ktoré sú v jednotlivých videách spomínané.

Zaujala ťa táto možnosť? Ak áno, určite odporúčame pozrieť si celý online tutoriál Python for Beginners od kanála Microsoft Developer, ktorý nájdeš na YouTube.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close