APLIKÁCIE A HRYNávody

Prešli by si testom v autoškole aj dnes? Otestujte sa pomocou tejto aplikácie!

Ste skúsený vodič alebo sa pripravujete na testy v autoškole? Potom si určite otestujte svoje vedomosti v tejto aplikácii.

Test v autoškole. Pre niekoho záležitosť, ktorú stihol ešte pred maturitou, iní si na to nechávajú čas. Či ale robíte test o mesiac alebo ste ho vykonali roky dozadu je pri základných vedomostiach jedno. Pravidlá cestnej premávky treba ovládať, no niektoré z nich sa časom menia. Aj preto nie je na škodu si občas tieto vedomosti oprášiť, prípadne aktualizovať.

Otestujte si svoje vedomosti

Na overenie svojich vedomostí existujú rôzne možnosti. Zrejme najpopulárnejšou sú aplikácie pre smartfóny. Tie často poskytujú základné testy, ktoré sú všeobecne dané a vy sa pomocou nich viete na skúšku pripraviť ich nekonečným opakovaním. Existujú ale aj aplikácie, ktoré ponúkajú čosi naviac. Preto ak máte strach hlavne z písomnej časti skúšky, tak určite vyskúšajte aplikáciu Autoškola – Testy na vodičák.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
autoškola 1
Zdroj:´vosveteit.sk

Okrem základných testov totiž poskytuje aj rôzne tipy a triky na úspešné absolvovanie celej skúšky. Isté funkcie sú síce spoplatnené, no ak sa vám lepšie učí pomocou aplikácie, tak túto možnosť určite zvážte.

autoškola test
Zdroj:´vosveteit.sk

Aplikácia je ale určená aj na overenie vedomostí skúsených mazákov. Okrem oficiálnych časovaných testov ale aj tých cvičných tu totiž nájdete aj všetky dopravné značky, s ktorými sa viete stretnúť na slovenských cestách. Značky sú tu ale iba vypísané s ich grafickým znázornením. Ak sa ale chcete otestovať aj v znalosti značiek, tak určite odporúčame aplikáciu Dopravné značky, o ktorej sme písali v tomto článku.

autoškola značky
Zdroj:´vosveteit.sk

Teória jazdy

Okrem spomínaných tipov pred skúškou obsahuje aplikácia za poplatok aj videá teórie jazdy, na ktorú každý pred praktickými jazdami v premávke musel chodiť do učebne. Takto si viete pred skúškou jednoducho zopakovať aj teóriu, ktorá vám bola prezentovaná v učebni.

Aplikácia preto určite viac pomôže budúcim vodičom, ktorí sa pripravujú na skúšku. No na rýchle overenie vedomostí, prípadne ich doplnenie poslúži taktiež výborne. Určite preto aplikáciu vyskúšajte a podeľte sa so svojim výsledkom dolu v komentároch. Pevne veríme, že všetky výsledky budú nad 50 bodov.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close