Spravodajstvo

Už o pár dní bude predstavený očakávaný smartfón Xiaomi Mi Mix 3. Toto všetko o ňom vieme

Fanúšikovia čínskeho výrobcu Xiami budú mať o niekoľko dní dôvod na radosť. Spoločnosť Xiaomi totiž predstaví 3. generáciu smartfónov Mi Mix.

Prvé informácie týkajúce sa predstavenia smartfónu Mi Mix 3 sa dostali do obehu začiatkom tohto mesiaca. Hovorili o tom, že smartfón má byť oficiálne predstavený 15. októbra, bohužiaľ sa tak nestalo. Niekoľko dní dozadu na oficiálnej Wiebo stránko spoločnosti sa objavila nová pozvánka, ktorá spomína ďalší dátum – 25. október. Predstavenie zariadenia by malo prebiehať v Pekingu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
predstavenie Xiaomi Mi Mix 3 oktober (2)
Zdroj: XiaomiToday.com

Xiaomi Mi Mix 3 príde s funkciami, ktoré by sme u jeho predchodcov hľadali márne

Xiaomi Mi Mix 3 bude prelomovým zariadením z viacerých uhlov pohľadu. Jedným z nich je podpora 5G technológie, ktorú sme doposiaľ u smartfónoch Xiaomi nevideli. Nasvedčuje to viacero faktov, napríklad hovorca spoločnosti nie tak dávno uverejnil status na sociálnej sieti Twitter, v rámci ktorého sme mohli vidieť ikonku 5G v hornom rohu displeja.

Xiaomi MI Mix 3 dióda
Zdroj: Youtube (XiaomiToday.com)

Ďalší status od rovnakej osoby bol zverejnený aj na sociálnej sieti Weibo, v rámci ktorého sú dve knižky s textom 5G a 10G. Média neskôr začali špekulovať, že hovorca spoločnosti takto naznačil, že smartfón bude disponovať 10GB RAM. Či sa tak však stane sa dozvieme už čoskoro.

Xiaomi Mi Mix 3 5G 10GB RAM-min
Zdroj: XiaomiToday.com

Čo hovoria o zariadení ďalšie špekulácie

Hoci viacero informácií pochádza z dôveryhodných zdrojov tak aj napriek tomu ich nemôžeme nazvať (aspoň zatiaľ) faktami. V každom prípade zákulisím kolujú informácie o tom, že smartfón do vienka 6,0 alebo 6,4“ Super Amoled displej s rozlíšením 2960 x 1440 bodov s takmer 100% pokrytím prednej strany displejom. Smartfón by mal ďalej ponúknuť procesor Snapdragon 845, ktorému má sekundovať 64GB/128GB/256GB úložného priestoru. Okrem toho by nemala chýbať ani technológia Quick Charge vo verzii 4.0+.

Zdroj: XiaomiToday.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close