Páni, je tu nová éra s bezdymovými alternatívami VEEV ONE a VEEV NOW

Nové začiatky, nová éra. Elektronické cigarety z rady VEEV majú dve nové podoby – VEEV ONE s vylepšenými vlastnosťami a VEEV NOW s novými siedmimi sviežimi príchuťami.

Foto: PMI

Na začiatku roka sme písali o predsavzatiach, výzvach a cieľoch. Postupne však mohlo prísť k tomu, že nadšenie robiť zmeny z vás opadlo. Rovnako ako nadšenie bojovať proti zlozvykom. Tým častým je práve fajčenie a bezdymové alternatívy môžu odštartovať zmenu návykov dospelých fajčiarov, ktorí sa nedokážu vzdať fajčenia, ale chceli by niečo so svojím zlozvykom urobiť.

VEEV ONE

Vrecková veľkosť, premyslený dizajn

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

VEEV ONE je cenovo dostupné a intuitívne vapovacie zariadenie s prepracovaným dizajnom, ktoré je vybavené kompaktnou keramickou technológiou nahrievania. Zariadenie je vybavené kompaktnou keramickou technológiou nahrievania, ktorá zabezpečuje konzistentnú chuť, a systémom detekcie nízkeho obsahu e-liquidu, ktorý zabraňuje spálenej chuti. Zariadenie nepotrebuje žiadne čistenie ani dopĺňanie e-liquidu. Je k dispozícii v piatich farbách: Luscious Pink, Velvet Black, Freshy Green, Electric Purple, Silky Grey.

Pýtate sa, aké sú hlavné výhody VEEV ONE v porovnaní s IQOS VEEV? Prezradíme vám ich:

  • väčší objem e-liquidu 2 ml v porovnaní s 1,5 ml u IQOS VEEV/VEEV
  • vyšší výkon nahrievania 6,5 W v porovnaní s 5,5 W v prípade IQOS VEEV/VEEV
  • väčšia kapacita batérie 450 mAh v porovnaní s 360 mAh v prípade IQOS VEEV/VEEV
  • nižšie náklady na náplň a zariadenie v porovnaní s IQOS VEEV/VEEV

VEEV NOW

Šikovné zaradenie bez údržby

VEEV NOW je jednorazová e-cigareta, ktorá ponúka jednoduché a pohodlné používanie. Vďaka svojej premyslenej konštrukcii nevyžaduje žiadnu údržbu – či už čistenie alebo nabíjanie. VEEV NOW prichádza v dvoch farebných prevedeniach – jemné grafitové alebo strieborné. Zariadenie sa môže pochváliť hliníkovým puzdrom, ktoré je možné recyklovať.

​​​VEEV NOW ponúka široký výber príchutí z vysoko kvalitných ingrediencií v prémiovom, kompaktnom zariadení pre vaping. V súčasnej dobe je k dispozícii 10 príchutí: od vyvážených príchutí kombinujúcich tóny viacerých druhov ovocia, až po svieže, výrazné príchute s tónmi jedného druhu ovocia.

Obe zariadenia VEEV ONE aj VEEV NOW sú súčasťou programu spoločnosti Philip Morris na spätný odber zariadení. Použité alebo poškodené zariadenia môžete odniesť do ktorejkoľvek predajne IQOS, odkiaľ budú ich recyklovateľné komponenty odoslané na recykláciu.

veev now_foto
Foto: PMI

A vedeli ste, že…

…fajčenie škodí zdraviu, pričom hlavnou príčinou chorôb súvisiacich s fajčením je škodlivý dym, ktorý vzniká pri spaľovaní?

…nikotín, ktorý je síce návykový a určite nie je bez rizika, nie je tým vinníkom, jeho účinky nie sú totiž karcinogénne?

…skutočným páchateľom je decht, ktorý vzniká pri horení cigarety, pretože predstavuje zmes chemických zlúčenín? Tie obsahujú karcinogénne a toxické látky nebezpečné pre naše zdravie.

Bezdymové zariadenia VEEV ONE a VEEV NOW produkujú v porovnaní s cigaretami v prieme o 99 percent menej škodlivín, nie sú však bez rizika. Obsahujú nikotín, ktorý je návykový. Sú však lepšou voľbou pre dospelých fajčiarov, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre