APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Spomínate si na hru Bulánci? Surviv.io môže spraviť rovnaký ošiaľ. PS: hru si zahráte priamo v internetovom prehliadači spolu aj s priateľmi

Spomínate si na hru Bulánci? Jednalo sa o veľmi jednoduchú 2D hru z pohľadu hora na dol, kde po sebe strieľali vankúše. Znie to smiešne, ale hra patrila medzi veľmi populárne a to nie len u hráčov akčných hier.

Bulánci sú out. Surviv.io prináša čerstvý vietor

Najnovšie vznikol nový a zaujímavý projekt Surviv.io, ktorý sa nesie vo veľmi podobnom duchu. Surviv.io je free-to-play 2D hra, ktorá sa dá hrať priamo v internetovom prehliadači. Princíp je veľmi jednoduchý, hra ponúka viacero možností od sólo hrania až po tímovú hru, dokonca s možnosťou zavolania svojho kamaráta.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

 

Akonáhle hra začne tak sa ocitnete na mape kde si budete musieť ukoristiť svoju zbraň či iné vybavenie, ktoré vám poslúži v dosiahnutí vášho cieľa – zneškodniť všetkých nepriateľov. Mapy sú postavené tak, aby nebolo príliš veľké a zaujímavosťou je aj to, že sú okrúhle a krátke. Výsledkom je, že nikto sa „nezakempí“ a nebude čakať kým mu korisť príde pod ranu.

 

Hra je celkom zábavná a určite stojí za to si ju vyskúšať. Preto ak patríte medzi milovníkov hier, ktorý si radi zahrajú jednoduchšie hry na odreagovanie a nepotrpia sa na „4K rozlíšenie“, tak potom nie je o čom. Určite vám ju odporúčame vyskúšať. Na zdrojovom odkaze nájdete hru.

Zdroj: vlastný, surviv.io

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close