Samsung odkrýva zariadenie, ktoré čoskoro dostanú aktualizáciu s BETA zostavením One UI 3.0 založenej na Androide 11

Nadstavba One UI 3.0, ktorá by mala poháňať 90 zariadení sa posúva vo vývoji ďalej. Samsung ju sprístupňuje pre ďalšie zariadenia v BETA programe

Samsung Android
Zdroj: Vosveteit.sk (koláž), Iconfinder

Len niekoľko dní dozadu sme vám priniesli zoznam smartfónov Samsung, pre ktoré sa očakáva dostupnosť One UI 3.0 nadstavby. Celkovo na zozname nájdete 90 zariadení.

Medzičasom spoločnosť oznámila, že rozširuje BETA program pre nadstavbu One UI 3.0, pričom pribudlo hneď niekoľko novopodporovaných zariadení. Upozorňuje na ne portál sammobile.com.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Samsung uvoľňuje One UI 3.0 BETA pre ďalšie zariadenia

Spoločnosť konkrétne ohlásila, že najnovšiu verzie nadstavby čoskoro sprístupní pre modely smartfónov Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+, Galaxy S10 5G, Galaxy Note 10, Galaxy Note 10+, Galaxy Z Flip 5G,a Galaxy Z Fold 2 5G. Zároveň však treba dodať, že spoločnosť neprezradila, pre ktoré regióny bude nový BETA program dostupným ako ani presný časový harmonogram uvoľnenia. Môžeme však očakávať, že samotné uvoľnenie aktualizácie pre vybrané regióny je otázkou najbližších dní.

Aktuálne BETA program, ktorý bol pôvodne sprístupnený v Južnej Kórei, je dostupným v Číne, Nemecku, Indii, Veľkej Británii a v USA. Môžeme tak očakávať, že nadstavba bude uvoľnená minimálne pre tieto regióny v dohľadnej dobe.

Aktualizácia by mala priniesť okrem samotnej nadstavby aj Android 11. Používatelia sa vo všeobecnosti môžu tešiť na nové používateľské rozhranie, vylepšený výkon fotoaparátu, nové aplikácie, vylepšenia digitálnej rovnováhy, či rodičovskej kontroly. Samozrejme tých vylepšení je výrazne viac. Ich prehľad sme vám priniesli ešte v septembri, kedy spoločnosť uvoľnila One UI 3.0 v kombinácii s najnovším Androidom pre smartfóny z produktovej rady Galaxy S20 v Južnej Kóreii.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre