Obľúbené elektrické kolobežky aktuálne kúpiš za šialene nízku cenu

Využi exkluzívne zľavové kupóny na populárne modely A6 Electric Scooter či ENGWE S6 s maximálkou až 45 km/h!

engwe s6 ilustracny
Zdroj: Youtube @Geekbuying

Ďalšie zľavové tornádo na Geekbuying.com je tu! Neváhaj využiť najnovšiu nádielku exkluzívnych zľavových kupónov, s ktorými pri objednávke obľúbených elektrických kolobežiek ušetríš desiatky eur. V tornáde skvelých zliav sa najnovšie objavila hneď dvojica populárnych elektrických kolobežiek – cenovo dostupný a technologicky dobre vybavený model A6 Electric Scooter, ako aj značková kvalita v podobe off-road ladenej kolobežky ENGWE S6 s parádnou maximálkou a špičkovým dojazdom! Pri objednávke však nepotešia iba samotné zľavové kupóny. Doprava je totižto v oboch prípadoch bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Výhodou doručenia z európskeho skladu je aj to, že sa vyhneš aj dodatočným poplatkom ako clo a DPH.

A6 Electric Scooter – mestská cenovo dostupná alternatíva

a6 electric scooter
Zdroj: Geekbuying.com

Elektrická kolobežka A6 Electric Scooter už na prvý pohľad napovedá, že sa jedná o „štandardnú“ mestskú kolobežku. Dizajnovo ide v šľapajach viacerých „prémiových“ kolobežiek, ktoré sa však od tohto modelu odlišujú iba v prémiovejšej značke na konštrukcii a väčšej cenovke. Model A6 Electric Scooter je totižto vybavený úplne bežným 350W elektromotorom s maximálnou rýchlosťou 25 km/h. Do mestských podmienok sa tak jedná o ideálneho parťáka, či už pri jazde po ceste alebo cyklochodníkoch.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
a6 electric scooter riadidla
Zdroj: Geekbuying.com

V ráme samotnej kolobežky sa nachádza batéria s kapacitou 10 Ah ponúkajúca dojazd na úrovni 25 až 30 km. Pre každodennú jazdu v meste, prípadne nosení v MHD a pod. tak ide o ideálny kompromis medzi potrebným dojazdom a váhou celej kolobežky. Tá je totižto na úrovni iba 13,8 kg, čo je najmä pri nosení v ruke viac než len prívetivý parameter tohto modelu.

a6 electric scooter svetlo
Zdroj: Geekbuying.com

Výrobca však nezabudol ani na dôležité bezpečnostné prvky a jednoduché ovládanie kolobežky. Vybavená je LED osvetlením vpredu aj vzadu, ako aj výbornými perforovanými kolesami, ktoré zvyšujú úroveň komfortu najmä pri jazde na horšej vozovke. Nechýba ani hybridný brzdný systém či LED displej priamo na riadidlách a vypínanie kolobežky pomocou jedného tlačidla.

ENGWE S6 – všestrannejšia alternatíva pre náročných

engwe s6
Zdroj: Geekbuying.com

Elektrická kolobežka ENGWE S6 pri prihliadnutí na jej cenovku ponúka naozaj nadštandardné parametre. Výkon elektromotoru na úrovni až 500W a maximálka 45 km/h sa totižto v tejto cenovej kategórii nevidí často. Podobne môžeme hovoriť aj o dojazde až 70 km na jedno nabitie, ktorý zabezpečuje nadštandardne veľká batéria s kapacitou 15,6 Ah.

engwe s6 odpruzenie
Zdroj: Geekbuying.com

Už pri prvom pohľade na samotný dizajn kolobežky je jasné, že je ladená najmä do offroadu, čo z nej však nerobí ideálne presúvadlo aj do mestských podmienok. Naše cesty a cyklochodníky rozhodne nepatria medzi najkvalitnejšie a najbezpečnejšie a také odpruženie prednej i zadnej vidlice, či masívna spodná podstava spoločne s veľkými pneumatikami sa určite zídu.

engwe s6 osvetlenie
Zdroj: Geekbuying.com

Na komforte určite pridáva aj snímateľná sedačka s odpružením, ktorá sa hodí najmä pri dlhších presunoch. Nechýba ani dvojica masívnych kotúčových bŕzd, LED osvetlenie vpredu, vzadu ako aj podsvietenie samotnej podstavy, či integrovaný stojan.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre