ANDROIDSpravodajstvoTECHNOLÓGIEZariadenia

Nokia predstavila Withings Steel HR – prvé smart analogové hodinky s monitorom tepu

Včera sme vám priniesli článok, v ktorom sme spomínali že Nokia „niečo“ plánuje, a dnes sme sa dozvedeli o čo sa jedná. Dnes boli totiž predstavené prvé analogové chytré hodinky s monitorom tepu. Ako na obrázku nižšie môžete vidieť, tak prichádzajú s unikátnym dizajnom, ktorý určite osloví mnohých technologických nadšencov.

Nokia smarthodinky

Chytré hodinky od Nokie prichádzajú s štýlovým prevedením vo francúzskom štýle, kovovým púzdrom, či modernými silikónovými popruhmi. Okrem toho budú dostupné v dvoch veľkostiach – 36mm a 44mm. Hodinky prichádzajú nie len so základnými funkcionalitami ako klasického smartwach (notifikácie, nastavovanie cieľov ako je napr. 10 000 krokov/deň a podobne,…), ale prichádzajú aj špeciálnym monitorom tepu, ktorý prostredníctvom zeleného LED svetla dokáže detektovať rozdiely v úrovni krvi v zápästí.

Prvý pohľad na chytré hodinky od Nokie

Výrobca tak isto deklaruje aj poriadnu výdrž batérie, ktorá by mala dosahovať približne 25 dní monitorovania tepu. Ak by sa vám však málilo 25 dní, tak hodinky poskytujú aj power save mode, ktorý predĺži výdrž o o ďalších 20 dní.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close