Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Minipočítač Minisforum UM700 s procesorom AMD Ryzen 7 a až 16 GB RAM aktuálne v českom sklade za neuveriteľne nízku cenu

Počítať vhodný do kancelárie, či na hranie bežných počítačových hier za skvelú cenu? Čo tak siahnuť po skvelom minipočítači Minisforum UM700.

Ideálny no kompaktný kancelársky počítač, či vhodná „mašina“ do domácnosti s multifunkčným využitím? Tento mini počítač Minisforum UM700 s procesorom AMD Ryzen 7, 16 GB RAM a grafickým čipom Radeon Vega 10 zaujme nie len bezkonkurenčným výkonom, ale aj kompaktnými rozmermi a atraktívnou cenovkou. Výhodou je aj doprava z českého skladu za malý poplatok, vďaka čomu sa vyhneš dodatočným poplatkom ako clo a DPH. 

Minisforum UM700 so 16 GB RAM za 562,55 eur nájdeš na Geekbuying.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Minisforum UM700 – kompaktná beštia

minisforum em700 monitory
Zdroj: Geekbuying

Počítač Minisforum UM700 bežiaci na systéme Windows 10 Pro sa po výkonnostnej stránke spolieha na špičkový procesor Ryzen 7 3750H od spoločnosti AMD. Tento nízkoodberový štvorjadrový procesor zároveň disponuje zabudovaným grafickým čipom Radeon Vega 10, ktorému ďalej pomáha až 16 GB RAM.

minisforum um700 3
Zdroj: Geekbuying

Spomenúť však treba aj až 512 GB interné úložisko typu M.2, ktoré dokonalo spolupracuje s operačným systémom Windows 10 Pro a pokročilými aplikáciami, či už hovoríme o aplikáciách na strih videa, grafiku, či bežné hry, s ktorými si bezproblémovo poradí už spomínaný grafický čip. 

minisforum um700 porty
Zdroj: Geekbuying

Výrobca však nemyslel iba na dostatočne výkonný hardvér vhodný na takmer akýkoľvek tip práce, ale aj na špičkovú konektivitu. V minipočítači Minisforum UM700 sa totižto nachádza karta Intel AX200, ktorá disponuje pripojením Wi-fi 6 a Bluetooth 5.1. K dispozícii je aj dvojica konektorov HDMI + Display Port, jeden konektor USB Type-C, ako aj trojica konektorov USB 3.1 Gen 2, klasický USB 3.1 Gen 1 a dvojica LAN portov. 

Minisforum UM700 so 16 GB RAM za 562,55 eur nájdeš na Geekbuying.com

Minipočítač Minisforum UM700 v konfigurácii s 16 GB RAM a 512 GB interným úložiskom typu M.2 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com už za skvelých 562,55 eur so započítanou dopravou z českého skladu bez ďalších poplatkov ako clo či DPH. Pre uplatnenie zľavy však nezabudni využiť zľavový kupón „5HUNZJDX“

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close