APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile

Microsoft ruší Wunderlist v prospech novej aplikácie Microsoft-To-Do

Microsoft predstavil svoju novú aplikáciu zoznamu úloh nazvanú Microsoft To-Do v náhľade. To-Do je nová aplikácia od tímu, ktorý stojí za vývojom Wunderlist, čo je aplikácia, ktorú Microsoft získal v roku 2015. Microsoft To-Do je úplne iná aplikácia ako Wunderlist a je súčasťou balíka Microsoft Office 365. Redmond pracuje na aplikácii už viac ako rok a prekvapujúce je, že aplikácia je momentálne z hľadiska funkcií celkom minimalistická.

Wunderlist skončí

Pochopiteľne, Wunderlist je teraz na zozname vecí, ktoré chce Microsoft zahodiť. Akonáhle Microsoft To-Do dostane niektoré z najlepších vlastností Wunderlistu, Microsoft ho zruší. Redmond už poskytuje nástroj, ktorý umožňuje užívateľom importovať obsah z Wunderlistu do Microsoft To-Do, takže používatelia by sa mali bez problémov presunúť z Wunderlistu do To-Do.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nie je to po prvýkrát, čo Microsoft zruší službu, ktorú získal. Koncom minulého roka spoločnosť zrušila Sunrise Calendar a integrovala niektoré jeho funkcie do programu Outlook Calendar. Používatelia Sunrise Calendar neboli touto zmenou nadšení najmä preto, že program Outlook Calendar neposkytol rovnaké užívateľské skúsenosti ako Sunrise.

Či sa používateľom programu Wunderlist bude páčiť Microsoft To-Do ešte len uvidíme. Za aplikáciou stojí rovnaký tím ako za Wunderlistom, takže väčšina vecí je dosť podobná. Dizajn Microsoft To-Do je tiež veľmi podobný Wunderlistu, ale stále tu chýbajú niektoré z funkcií, ktoré sú k dispozícii na Wunderliste. Ostáva už len čakať a presvedčiť sa na vlastné oči.

Zdroj: blogs.office.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close