Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Lenovo XiaoXin Pad Pro – multifunkčný tablet s parádnym OLED displejom a výborným Snapdragonom 730G

Populárny tablet od Lenova ťa vyjde o výrazne € lacnejšie, ako u nás.

Pokukávaš po elegantnom modernom tablete, ktorý by po hardvérovej i softvérovej stránke uspokojil aj toho najnáročnejšieho zákazníka? Na trhu s Android tabletmi momentálne nájdeš mnoho zaujímavých modelov, no tablet Lenovo XiaoXin Pad Pro momentálne figuruje na úplnom vrchole. Nemôžu za to iba jeho výborné hardvérové parametre, ale najmä jeho aktuálna cena. Na e-shope TomTop.com ho totižto momentálne kúpiš už za neuveriteľných 286,39 eur s bezplatnou Duty Free dopravou, vďaka ktorej sa zbavíš poplatkov ako clo alebo DPH.

Lenovo XiaoXin Pad Pro už za 286,39 eur nájdeš na TomTop.com

 Lenovo XiaoXin Pad Pro

lenovo xiaoxin pad pro 4
Zdroj: TomTop

Ak sa vyznáš v aktuálnej ponuke prémiových Android tabletov, určite ti príde model Lenovo XiaoXin Pad Pro povedomý. Ide totižto o čínsku verziu populárneho európskeho modelu Lenovo Tab 11 Pro, ktorého cena v našich končinách presahuje hranicu 600 eur. Čínska verzia tabletu ťa tak vyjde o viac než 50% lacnejšie, pričom ide o jeden a ten istý model, iba s iným modelovým označením.

lenovo xiaoxin pad pro
Zdroj: Lenovo

Už pri prvom pohľade na tablet Lenovo XiaoXin Pad Pro je jasné, že ide o prémiový kúsok určený pre tých najnáročnejších zákazníkov. Hliníkové prevedenie s „ostrými“ hranami na štýl moderných tabletov od konkurenčného Apple ako aj masívny 11,5-palcový displej bojí okamžite do očí. Nejde však len o obyčajný displej, ale špičkový OLED panel s mimoriadnou sýtosťou farieb a hlavne, rozlíšením 2 560 x 1 200 pixelov. Nechýba ani podpora technológie HDR10.

Špičkový hardvér pre najnáročnejších

V útrobách skrýva tablet naozaj bohatú hardvérovú výbavu, ktorá rozhodne poteší fanúšikov vysokého výkonu. Srdcom tabletu je osemjadrový procesor Snapdragon 730G od spoločnosti Qualcomm. Po výkonnostnej stránke mu vypomáha až 6 GB RAM, čo je vo svete tabletov nadštandardný údaj. Prítomný je aj úložný priestor s kapacitou 128 GB, ktorý je možné rozšíriť pomocou tradičnej micro SD karty až o ďalší 1 TB.

Hardvér tabletu však nezaostáva ani na ďalších „frontoch“. Pre čo najširokospektrálnejšie využitie tabletu totižto výrobca siahol po skvelej fotografickej výbave. Na zadnej strane tak nájdeme až 13 MP fotoaparát. Na čele zariadenia sa ďalej nachádza 8 MP selfie kamera a 2 MP ToF snímač. Zaistené je tak mimoriadne kvalitné video počas videokonferencií alebo hovorov s priateľmi, ako aj rýchle odomykanie tabletu pomocou tváre. Skvelú fotografickú výbavu dopĺňajú aj 4 reproduktory od spoločnosti JBL. Tablet tak bezproblémovo poslúži aj ako kvalitné multimediálne centrum.

Poriadna výdrž batérie a Android 10

lenovo xiaoxin pad pro 2
Zdroj: Lenovo

Tabletu nechýba ani poriadna batéria s kapacitou až 8 600 mAh, ktorá zabezpečuje výdrž až 8 hodín. Vďaka pokročilému nabíjaciemu portu USB Type-C 3.1 tabletu ponúka aj rýchle nabíjanie s výkonom až 20W, takže sa nemusíš obávať celonočného nabíjania. Na záver spomenieme aj prítomnosť technológií Bluetooth 5.0, Wi-Fi, GPS či čítačku odtlačkov prstov v tlačidle uzamknutia. Po softvérovej stránke je tablet vybavený štandardnou verziou operačného systému Android 10 s nadstavbou od spoločnosti Lenovo.

Lenovo XiaoXin Pad Pro už za 286,39 eur nájdeš na TomTop.com

Tablet Lenovo XiaoXin Pad Pro momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope TomTop.com už za 286,39 eur. Nechýba bezplatná Duty Free doprava, vďaka ktorej sa zbavíš poplatkov ako clo alebo DPH. Oproti štandardnej európskej verzii tabletu v balení čínskej verzie nenájdeš magnetickú klávesnicu a stylus. Ich dodatočné dokúpenie však rozhodne nebude žiadnou prekážkou, keďže úspora je je oproti EÚ verzii viac ako 300 eur.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close