Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Táto kamera do auta Vám nezaberie miesto na prednom skle a dokonca ponúka aj 4“ displej. So zľavovým kupónom stojí menej ako 24€

Kamera v aute sa pomaly, ale isto stáva povinnou výbavou. Dôvod je jednoduchý, je vždy dobre mať video z toho čo sa na ceste stane, nikdy neviete kedy sa Vám to hodí. Kamera nižšie je oproti svojej bežnej konkurencií výnimočná z viacerých uhlov pohľadu. Tým najvýraznejším je však to, že nezaberá dodatočné miesta na prednom skle a tak nebráni plnohodnotnému výhľadu. Je totiž umiestnená na spätnom zrkadle kde sa dokonca nachádza aj 4“ displej spolu tlačidla ovládania v ráme zrkadla.

KKmoon 4'' 1080P FHD Dual Lens Car DVR Rear_2
Zdroj: produktová fotografia

Kamera je schopná natáčať  videá až do FULL HD kvality, teda 1920 x 1080 bodov pri 20fps pričom sa chváli širokým pozorovacími uhlami. .Kamera Zároveň podporuje natáčanie v slučkách (1 až 3 minúty).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
KKmoon 4'' 1080P FHD Dual Lens Car DVR Rear_1
Zdroj: produktová fotografia

Mnohých poteší aj ďalšia extra kamera, ktorú je možné umiestniť v zadnej časti auta. Reálne tak budete mať prehľad aj o tom čo sa deje za vašim „chrbtom“. Kamere nechýba ani možnosť detekcia pohybu. Znamená to, že ak kamera nebude evidovať pohyb pred objektívom tak po 1 minúte zahasne. Následne ak zaeviduje pohyb tak začne natáčať. Čerešničkou na torte je aj podpora nočného videnia.

KKmoon 4'' 1080P FHD Dual Lens Car DVR Rear_3
Zdroj: produktová fotografia

Kamera zároveň disponuje batériou s kapacitou 120mAh čo po pravde nie je veľa, ale na druhej strane je dodávaná s nabíjačkou. Mnohých poteší však prítomnosť mikrofónu či priestor pre pamäťovú kartu.

KKmoon 4'' 1080P FHD Dual Lens Car DVR Rear_4
Zdroj: produktová fotografia

Táto auto kamera sa aktuálne predáva v e-shope niečo málo pod 34€, ale za podmienky využitia zľavového kupónu „CC5846“ cenu stlačíte na 23,32€.

KKmoon 4'' 1080P FHD Dual Lens Car DVR Rear cena
Zdroj: vlastný

Zdroj: vlastný, Cafago.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close