ANDROIDSpravodajstvo

Prototyp Samsungu Galaxy Note 9 prešiel benchmarkom. Ten prezradil zaujímavé parametre

Je to len pár dní, čo Samsung predstavil nové vlajkové smartfóny Galaxy S9 a Galaxy S9+ a už sa objavujú prvé úniky o ďalšom veľkom smartfóne, ktorý ponesie prírastok Galaxy Note 9. Práve ten by sa podľa únikov mohol objaviť už koncom leta. Prototyp pripravovanej vlajkovej lode sa dokonca už teraz objavil v databáze benchmarkov.

 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Reč je o HTML5 teste, ktorý odhalil nový Samsung Galaxy Note 9 a jeho opäť veľký „nekonečný“ displej. Novinka podľa benchmarku ponúkne pomer strán 18:9, takže sa opäť môžeme tešiť na pomerne úzke rámčeky a možno pre niekoho nezvyčajne dlhý displej.

Galaxy Note 9 ponúkne nekonečný infinity displej

Uniknutý benchmark taktiež prezrádza, že prototyp Samsungu Galaxy Note 9 beží na Androide 8.0 Oreo. Modelové označenie smartfónu je SM-N960, čo je jasný pokračovateľ Galaxy Note 8, ktorý poznáme pod modelovým označením SM-N950. Dá sa teda očakávať, že Samsung bude neustále v označovaní modelu číslo zvyšovať o 10ku.

V tejto chvíli ešte nepoznáme bližšie špecifikácie pripravovaného Samsungu Galaxy Note 9. Isté však je, že sa bude jednať o vlajkovú loď ako sa patrí, takže sa môžeme tešiť opäť na vysoký výkon, kvalitný a veľký displej, no a nebude chýbať ani množstvo zaujímavých funkcií.

Zdroj: Gsmarena.com, úvodný obrázok: YouTube, obrázok v článku Gsmarena.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close