Spravodajstvo

Fhotoroom má nové funkcie štetca

Fhotoroom je už dlhodobo jedna z najoblúbenejších aplikácií na editovanie a vytváranie obrázkov pre použivateľov Windowsu. A to z veľmi dobrého dôvodu. Fhotoroom nielenže dáva uživateľom excelentný výber pomôcok, ale dáva aj dohromady komunitu, kde sa môžete pomocou rád zlešovať a zdieľať vaše výtvory. S týmto dôrazom Fhotoroomu na komunitu je pochopiteľné, že vývojári pracujú na tom, aby mal Fhotoroom neustále závan novoty a čerstvosti v podobe nových aktualizácií a funkcii.

Práve výchádzajúca nová aktualizácia pre Fhotoroom nielenže opravila viacero chýb, zlepšila plynulosť aplikácie, ale aj vylepšila už existujúce nástroje. Čo je ale najviac vzrušujúce na novej aktualizácii pre Fhotoroom je nová funkcia štetca. V porovnaní s Photoshopom alebo GIMP-om nejde o prevratné funkcie, ale toto je mainstream aplikácia, ktorá má byť dostupná a zrozumiteľná pre širšie masy. A hlavne je ZADARMO! 🙂

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Vo Fhotoroome si určite užijete všetky nové funkcie štetca, ktoré zahŕňajú úpravu priehľadnosti, veľkosti, rozptýlenia, zrkadlenie a stamovacie alebo zosvetlujúce miešanie.

Nová funkcia štetca vo Fhotoroome je teraz dostupná vo všetkých verziách Fhotoroom a na všetkých operačných systémoch Windows 10 a taktiež aj pre Windows Phone 8. Pre Fhotoroom ide taktiež o dôležitý miľník, keďže aplikácia týmto krokom oficiálne opustila beta testovanie.

Ak ste Fhotoroom ešte nevyskúšali, tak ho nájdete TU

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close