Xiaomi

Ďalšie Xiaomi smartfóny dostávajú HyperOS. Tu je ich zoznam!

Xiaomi začalo s distribúciou HyperOS pre ďalšie modely telefónov.

Nadstavba MIUI postupne končí a nahrádza ju HyperOS. Nedávno technologický gigant, Xiaomi, zverejnil harmonogram na prvú polovicu roka, ktoré telefóny budú aktualizované. Medzičasom bolo aktualizovaných viacero modelov smartfónov.

Najnovšie sa do rodiny HyperOS pripájajú aj ďalšie zariadenia, upozorňuje portál Gizmochina.com.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Viacero modelov telefónov hlási dostupnosť HyperOS

Portál konkrétne upozorňuje, že viacero smartfónov Xiaomi, resp. Redmi a Poco dostalo v posledných dňoch aktualizáciu s HyperOS. Ide konkrétne o zariadenia Redmi Note 13, Redmi 13C/POCO C65 a Redmi Note 11 Pro 5G/POCO X4 Pro 5G.

Séria Redmi Note 13 bola uvedená na trh s MIUI 14 založenou na systéme Android 13 hneď po vybalení zo škatule. Note 11 Pro 5G bol prestavený s Androidom 11 v kombinácii s MIUI 13 rovnako ako aj model Poco X4 Pro.

Čísla zostáv aktualizácií sú OS1.0.2.0.UNGMIXM pre Redmi Note 13, OS1.0.1.0.UGPMIXM pre Redmi 13C / POCO X65 a OS1.0.3.0.TKCMIXM pre POCO X4 Pro 5G. Redmi Note 13 a Redmi 13C dostali aktualizáciu HyperOS založenú na Androide 14, zatiaľ čo Redmi Note 11 Pro 5G a  POCO X4 Pro 5G dostal aktualizáciu HyperOS založenú na Androide 13.

Treba ale podotknúť, že aktualizácia vydaná pre POCO X4 Pro 5G je dostupná iba pre členov programu Mi / POCO Pilot. Očakáva sa ale, že v priebehu nasledujúcich týždňov, bude aktualizácia v tomto prípade distribuovanou pre všetkých.

Dovoľte nám v súvislosti s touto témou, dať vám do pozornosti článok, v ktorom sme sa venovali téme, ktorá posledná verzia Androidu je naplánovaná pre konkrétne Xiaomi smartfóny. V článku sa taktiež dozviete, do kedy plánuje Xiaomi softvérovo podporovať vybrané modely telefónov.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close