ANDROIDSpravodajstvoTechnológie

Cat S61 je nový „nezničiteľný“ smartfón, ktorý ponúka skvelý výkon a funkcie, aké iné smartfóny neponúkajú

Spoločnosť Cat predstavila brutálny a zároveň robustný smartfón s názvom Cat S61, ktorý prináša kombináciu vysokého výkonu a odolnej konštrukcie. Tento model je jednoducho určený pre všetkých používateľov smartfónov, ktorým ich telefón padá alebo so svojim smartfónom zažívajú rôzne dobrodružstvá.

Odolný a dobre vybavený smartfón nemusí stáť veľa, presvedč sa na tomto odkaze. Pozri si túto alternatívu 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nový Cat S61 je vybavený odolnosťou voči prachu a vode, čo garantuje aj krytie IP68. Novinka je konštruovaná vystuženým hliníkovým rámom, ktorý spĺňa štandardy vojenskej normy, ako je napríklad Spec 810G.  Novinka však nevyniká iba robustnou konštrukciou, ale ďalšími zaujímavými prvkami.

Cat S61 je vybavený novou termálnou kamerou, ktorá prináša vylepšenia oproti predošlej generácii. Nová generácia kamery teraz umožňuje snímať teploty až do 400 stupňov celzia. Túto kameru využijú náročnejší používatelia, ktorí potrebujú pri svojej práci vidieť napríklad detekciu zvierat alebo pozrieť, či sa niekde nenachádza nejaká osoba, aká je teplota materiálu a podobne.

Cat S61

Novinka je taktiež vybavená inovatívnym senzorom organických zlučenín (VOC). Tento senzor ocenia používatelia, ktorí pracujú v obmedzených oblastiach a sú vystavení riziku otravy. Smartfón Cat S61 tak môže upozorniť na nekvalitný vzduch, keďže bude snímač schopný zaznamenávať kvalitu zvuku každých 30 sekúnd. Ďalšou novinkou je laserový lúč na zadnej strane telefónu, ktorý umožní meranie vecí až do vzdialenosti 10 metrov.

Nový Cat S61 je vybavený odolným 5,2″ Full HD displejom. Pod kapotou nájdeme dostatočne výkonný 8-jadrový procesor Snapdragon 630, ktorému vypomáha 4 GB operačná pamäť RAM a 64 GB úložisko. Novinka taktiež zaujme silnou 4500 mAh batériou, ktorá môže ponúknuť aj dvojdňovú výdrž pri náročnejšom používaní. Zadný fotoaparát ponúka rozlíšenie 16 Mpx a zaujme funkciami ako autofokus, detekcia tváre či panoráma. Dobrou správou je podpora nahrávania videa až v 4K rozlíšení. 

Odolný a dobre vybavený smartfón nemusí stáť veľa, presvedč sa na tomto odkaze. Pozri si túto alternatívu

Poďme na to najzaujímavejšie a tým je cena. Tá je pomerne vysoká, pretože je porovnateľná s modelom Galaxy Note 8, LG V30, Google Pixel 2 XL a v podstate ďalšími špičkovými smartfónmi. Za tento model si Cat pýta 1000 dolárov, to je na prepočet okolo 899 eur. Cena je tak skutočne vysoká, no na druhú stranu sa jedná asi o najpremakanejší odolný smartfón v súčastnosti, ktorý má predovšetkým slúžiť na pracovný účel.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok vlastný, obrázok v článku (Androidheadlines.com)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close