Bulánci budú zadarmo pre všetkých: Zaspomínajte si s obľúbenou hrou aj vy!

Populárnu hru Bulánci si budeme môcť vyskúšať vo verzii online multiplayer a už čoskoro aj zadarmo. Tieto dátumy si zapamätajte.

Bulánci
Zdroj: Bulánci

Prvá verzia českej hry Bulánci prišla na verejnosť ešte v roku 2001, keď bola určená pre počítače so systémom Microsoft Windows. Táto akčná hra, v rámci ktorej medzi sebou hráči bojujú a využívajú k tomu zbrane sa vyznačovala svojou jednoduchosťou, no zároveň si veľkú popularitu získala tým, že bola zadarmo. Teraz sa tie časy vracajú, pričom hra prichádza v novom šate, s novou grafikou, mapami a zbraňami. Ak by ste si túto hru chceli vyskúšať, zahrať a zaspomínať aj vy, dávame vám na vedomie hneď dva významné dátumy, ktoré by ste si mali zapamätať. Na sociálnej sieti Twitter sa totiž objavili dva dôležité oznamy, ktoré vás pravdepodobne budú zaujímať.

Online multiplayer bude k dispozícii už zajtra

Prvým dátumom, ktorý by ste si mali zapamätať, je hneď zajtrajší deň, teda 1. august. Už zajtra si totiž novú verziu hry Bulánci budete môcť zahrať online s vašimi priateľmi, známymi či náhodnými hráčmi na internete. Hra totiž prichádza vo verzii online multiplayer a vyskúšať ju bude môcť každý. Vývojári nás vo svojom príspevku informujú o tom, aby ste si všetko potrebné nakúpili dnes. Zajtra na to už totiž nebudete mať čas. Kedysi populárna hra s vankúšmi, ktoré po sebe strieľajú, vás totiž bude môcť pohltiť tak, že na nič iné myslieť nebudete.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Spustením online multiplayeru, teda verzie pre hru viacerých hráčov na internete to nekončí. Ako sme už uviedli, Bulánci budú už čoskoro zadarmo pre všetkých. Doteraz si totiž novú verziu hry mohli používatelia len zakúpiť na Steame alebo Startovači. Po novom ale bude zadarmo pre počítače so systémom Windows. Kedy to však bude?

Hru Bulánci si budete vedieť zahrať aj zadarmo

Ďalším významným momentom pre hráčov bude 1. september, kedy sa hra Bulánci od vývojára SleepTeam sprístupní zadarmo. V tento deň si tak hru budú môcť všetci používatelia systému Windows zadarmo, čo nám rovnako oznámili prostredníctvom príspevku na Twitteri. A čo bude s hráčmi, ktorí za hru už stihli zaplatiť na Steame alebo Startovači? Tí v hre získajú špeciálne bonusy a odmeny. K dispozícii budú mať teda celý prémiový obsah hry.

Ako sme už uviedli, aktuálne sa Bulánci budú týkať počítačov so systémom Windows. Pracuje sa však aj na verzii pre herné konzoly, ktoré budú po Windowsoch nasledovať. Okrem toho ale nezostanú pozadu ani používatelia počítačov od spoločnosti Apple, so systémom macOS. Pre tých sa rovnako chystá táto nostalgická hra v novom kabáte. Prídu však na rad až po verzii pre herné konzoly.

Zahráte si Bulánkov po spustení aj vy? A hrali ste túto hru aj v pôvodnej staršej verzii? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre