ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Bing na Android dostal veľkú aktualizáciu | APLIKÁCIE

Microsoft vydal veľkú aktualizáciu pre aplikáciu služby Bing. Táto aktualizácia je dostupná len pre zariadenia, ktoré bežia na operačnom systéme Android. Aplikácia prešla kompletným grafickým prerobeným, dostala mnoho nových funkcií a ďalšie vylepšenia. Microsoft sa k tejto aktualizácií rozhodol, pretože chce ponúknuť kvality, ktoré sú dostupné na platforme Windows 10, aj užívateľom iných operačných systémov.

S najnovšou aktualizáciou prichádza možnosť otvárať karty, ukladať obrázky a pomocou dlhého podržania bude dostupných, okrem vyhľadania, aj mnoho ďalších funkcií. Ďalej ponúka Microsoft aj nové grafické spracovanie, ktoré je rýchlejšie, prehľadnejšiejednoduchšie. Poskytuje nám tak lepšie výsledky vyhľadávania.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Widget Vyhľadávania taktiež obsahuje titulky a funkciu skenovania čiarových kódov. Nemusíte tak otvárať aplikáciu. Navigačná lišta, ktorá sa nachádza v aplikácií, dostala novú vizuálnu funkciu.

Okrem vyššie spomínaných zmien, Microsoft taktiež opravil niektoré bugy a priniesol optimalizáciu, pre lepší chod aplikácie. Táto aplikácie je dostupná v Obchode play.

zdroj: vlastný
úvodný obrázok: androidcommunity.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close