Aplikácia Amazon pre Windows Phone už nebude prístupná

Zdroj. amazon

Amazon pre Windows Phone od 25. júla končí. To znamená, že po 25. júli používatelia už aplikáciu nebudú môcť nájsť na Windows Store, alebo si ju nainštalovať. Avšak, ak máte aplikáciu nainštalovanú a chcete ju používať, bude pre vás dostupná až do 15. augusta. Po 15. auguste bude už aplikácia nebude vôbec prístupná. Namiesto toho spoločnosť odporúča užívateľom používať svoje webové stránky, s ktorými nie sú najlepšie skúsenosti. Vo vyhlásení pre svojich zákazníkov spoločnosť uviedla:

Naše záznamy ukazujú, že ste si nainštalovali Amazon App pre Windows Phone od spoločnosti Microsoft App Store. Aplikáciu, ktorú v súčasnej dobe máte vo svojom zariadení nainštalovanú budeme čoskoro rušiť, čo znamená, že jej obsah už nebude aktualizovaný. Aj naďalej budete mať prístup k aplikácii až do 15. augusta 2016. Odporúčame Vám navštíviť Amazon.co.uk na svojom mobilnom prehliadači, kde budete mať prístup k našim najnovším nákupným funkciám a zákazníckym skúsenostiam.

amazon aplikacia windows 10

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Dočkáme sa novej aplikácie?

Je to určite veľmi smutná správa vzhľadom na to, že mnoho ľudí používa Amazon na online nákupy. Zatiaľ nie je známe, či Amazon plánuje spustiť novú aplikáciu pre Windows 10, ale je to možné, keďže spoločnosť nedávno spustila rozšírenie v prehliadači Microsoft Edge na Windows 10. Ako obvykle, dáme vám vedieť akonáhle sa tak stane, ale nateraz budete musieť používať webové stránky spoločnosti.

Ak ešte chcete vyskúšať aplikáciu Amazon na Windows Phone, nájdete ju na tomto odkaze.

Zdroj: mspoweruser.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre