APLIKÁCIE A HRYNávody

Ako môžete v Androide nahrávať hovory?

Chceli by ste si nahrať hovor, ale váš smartfón nemá túto funkciou? Pozrite sa na aplikáciu Truecaller, pomocou ktorej môžete nahrať hovor.

Ak používate Android zariadenie dlhšiu dobu, tak ste si určite všimli, že neobsahuje funkciu automatického nahrávania hovorov. Nahrávať hovor je samozrejme možné, no iba manuálne. Za týmto účelom potrebujete mať nainštalovanú aplikáciu tretej strany.

Rovnako treba povedať, že v niektorých regiónoch je nahrávanie hovorov bez toho, aby ste na to upozornili druhú stranu, zakázané. Prejdime však teraz k aplikácii, ktorá umožňuje nahrávať hovory. Dovoľte nám dať vám do pozornosti Truecaller.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako zapnúť automatické nahrávanie hovorov?

V prvom rade je potrebné stiahnutie aplikácie Truecaller. Tú nájdete v Obchode Play.

truecaller 1
Zdroj: vosveteit.sk, Aplikácie Truecaller v Obchode Play
Truecaller: Caller ID & Block
Truecaller: Caller ID & Block
Developer: Truecaller
Price: Free

Po stiahnutí danej aplikácie a vyplnení profilu je potrebné otvoriť menu, ktoré sa nachádza na ľavej strane. Zo všetkých možností je potrebné vybrať tú s názvom Call Recordings.

truecaller 2
Zdroj: vosveteit.sk

Je potrebné danú funkciu zapnúť, s čím sa spája rad povolení. Preto postupujte podľa návodu na obrazovke, aplikácia je veľmi intuitívna. Jedným z povolení je i nastavenie predvolenej aplikácie na uskutočňovanie telefonátov. Vtedy je, samozrejme potrebné vybrať aplikáciu Truecaller a to preto, aby sa pomocou nej mohli dané telefonáty uskutočniť a teda aj nahrávať.

truecaller 3
Zdroj: vosveteit.sk

Po týchto krokoch je ale zapnuté iba manuálne nahrávanie. Pre automatické nahrávanie je potrebné kliknúť na ozubené koliesko v pravej hornej časti (viď. obrázok vyššie). Následne už iba zapnite funkciu Auto-record. Samozrejme, ak nechcete zapnúť automatické nahrávanie hovorov, tak nemusíte.

truecaller 4
Zdroj: vosveteit.sk

Po splnení krokov vyššie sa bude nahrávať každý jeden telefonát z vášho smartfónu a vždy sa k nemu budete vedieť dostať vo vyššie spomenutej sekcii – Call Recordings. Aplikácie nie je iba priestorom pre nahrávanie hovorov, ale vie viac než plnohodnotne nahradiť klasické aplikácie ako Telefón či Kontakty.

V aplikácii je taktiež možnosť prehľadne vidieť zoznam zablokovaných čísel a mnoho ďalšieho. Bohužiaľ, isté funkcie sú dostupné iba po zaplatení prémiového účtu, no napriek tomu vám plne odporúčame preskúmať prostredie tejto aplikácie!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close