Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Čína opäť raz vystrkuje rožky s touto akčnou 4K kamerou, ktorá je dostupná vo viac ako 50% zľave

Milovníci športu a turistiky by mali spozornieť, aktuálne totiž na zahraničnom e-shope TomTop.com prebieha akcia, ktorej sa ťažko odoláva. Ponúka akčnú 4K kameru s cenou, z ktorej vám padne sánka – necelých 23€ namiesto 49€ pričom prostredníctvom dopravy „Duty Free Shipping“ sa vyhnete ďalším dodatočným poplatkom ako je CLO či DPH. Čerešničkou na torte je, že doprava je celkom zadarmo.

Zrovnávať ju je možné s vyššou strednou triedou

Kamera poteší aj náročnejších používateľov, ponúka totiž široké pozorovacie uhly, konkrétne 170°. Nič jej tak neunikne. Kamera ponúka rozlíšenie CMOS-senzor s 16MPx rozlíšením, ktorá dokáže nahrávať videá až do 4K rozlíšenia pri 30fps.  

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Akcna 4K kamera_2
Zdroj: produktová fotografia

Kameru s počítačom je možné prepojiť prostredníctvom USB rozhrania. Je ju možné prepojiť aj so smartfónom prostredníctvom aplikácie (Android a iOS). Kamera zároveň disponuje veľkou batériou o kapacite 900mAh, ktorá sľubuje 90 minút aktívneho natáčania. Je schopná natáčať aj počas pripojenia k nabíjačke a tak ju možno aktívne používať aj ako kameru do auta. Čerešničkou na torte je, že je dodávaná spolu so špeciálnym puzdrom, vďaka čomu ju budete môcť využiť aj pri kúpaní či potápaní až do hĺbky 30 metrov.

Akcna 4K kamera
Zdroj: produktová fotografia

Kamera je aktuálne dostupná vo viac ako 50% zľave preto ak rozmýšľate o obdobnom zariadení tak teraz je ta práva chvíľa. Ubúdajúcimi kúskami totiž rastie cena.

Zdroj: vlastný, fotografie: produktové fotografie

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close