APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows

5 tipov na kvalitný prehrávač pre Windows 10

Prehrávače hudby a videí sú neodlúčiteľnou súčasťou počítačov, ale vybrať si ten správny ktorý vám bude vyhovovať je niekedy ťažkou úlohou, a preto vám prinášame tip na 5 prehrávačov, ktoré nám padli do oka.

5K Player

5K Player je unikátny prehrávač, ktorý umožňuje prehrávať  takmer všetky známe audio formáty ako sú napr. WMA, MP3, MKA, M4A, DTS, AAC a ďalšie. Avšak prehrávač sa môže pochváliť aj viacerými funkcionalitami, ktoré inde nemusíte nájsť – efekt priestorového zvuku, možnosť sťahovania hudobných playlistov, konverzia klipov z Youtube do MP3, prehrávacenie CD/DVD, rýchle internetové rádio a funkcionalitu Airplay.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Music Bee

Music Bee je skôr známy ako „organizér“ hudby z iných prehrávačov. Totiž tento prehrávač dokáže importovať viacero knižníc (napr. WMP, iTunes knižnice,…). Zároveň prehrávač je schopný prijímať podcasty a https streamovacie protokoly. Zároveň poteší aj ľudí, ktorí majú zorganizovanú svoju hudbu, totiž všetko prebieha automaticky bez potreby dodatočného zasahovania používateľa.

AIMP3

Je ďalším prehrávačom, ktorý sa vymyká konkurencií. Jedná sa o exkluzívny prehrávač určený pre Windows 10 zariadenia. Medzi hlavné funkcionality tohto prehrávača patrí nahrávanie audia priamo z internetu do formátov WAV, AAC, Vorbis, či MP3.

VLC

Aký by bol nás výber bez prehrávača VLC? Jedná sa o veľmi populárny prehrávač hudby či videí, ktorý poskytuje viacero možností prispôsobenie. Zároveň prostredníctvom tohto prehrávača si prehráte väčšinu formátov, ktoré poznáte (napr. DV audio, XM, FLAC, DTS, AMR, ALAC,…)

https://www.youtube.com/watch?v=DmAVqHo1BwA

Foobar 2000

Posledným prehrávačom, ktorý sa dostal do nášho výberu je Foobar 2000, ktorý podporuje všetky audio formáty vrátane OGG. Prostredníctvom tohto prehrávača budete môcť doslova objavovať svet hudby, totiž podporuje MMS ako aj https streamovacie protokoly. Nechýba ani podpora MP5, Matroska a ďalšie formáty a poteší vás aj jednoduché užívateľské prostredie.

https://www.youtube.com/watch?v=GNR0bR17KQ0

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close