Sponzorovaný obsah

3 dôvody, prečo zveriť tlač letákov profesionálom

Tlač letákov, hoci sa môže zdať ako jednoduchá úloha, tak vskutku ide o náročný proces. Toto sú tri dôvody, prečo tlač letákov zverejniť do rúk profesionálov.

Bez reklamy sa zaobíde naozaj máloktoré podnikanie. Rozširovanie povedomia o značke, oslovovanie nových zákazníkov, uvedenie nových produktov či sezónny výpredaj – to sú len niektoré z možností, s ktorými vám vedia pomôcť reklamné letáky. Investícia do nich je zanedbateľná v porovnaní s benefitmi, aké vám dokážu priniesť. Ak ste o nich už začali uvažovať a pohrávate sa s myšlienkou, že v rámci šetrenia si letáky pripravíte svojpomocne, prečítajte si tento článok, aby ste sa nepopálili.

Čo získate, ak zveríte tlač letákov do rúk špecialistov?

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

1.  Otvára sa vám široké spektrum možností

Výber rôznych druhov papierov, formátov, väzby zrazu nemusíte obmedzovať len na klasický papier do tlačiarne formátu A4. Dizajn vášho letáku môžete podčiarknuť vhodným papierom – hodí sa viac matná alebo lesklá krieda, ofset alebo dokonca nejaký luxusný, prémiový papier?

Rozmery vás takisto nemusia vôbec limitovať, pokojne sa môžete rozhodnúť pre akýkoľvek štandardný rozmer, ale aj štvorec či dokonca úplne vlastné miery. Máte tak omnoho väčšiu šancu vyniknúť a upútať zaujímavým reklamným materiálom.

2.  Budete mať v rukách naozaj profesionálne vyzerajúce materiály

Vizuálna stránka je dôležitá, čo si budeme hovoriť. Malo by vám záležať na tom, aby ste svoje podnikanie prezentovali tak, aby bolo hneď na prvý pohľad jasné, že ste profesionál. Reklamnými letákmi si okrem iného budujete imidž, zvyšujete povedomie o vašej značke a ukazujete svojim zákazníkom, že všetko, čo robíte, robíte na sto percent a neuspokojíte sa s priemerným riešením.

Letáky môžete oživiť napríklad matnou alebo lesklou fóliou, parciálnym UV lakom a zabezpečiť si tak dokonalú prezentáciu svojej značky. Takéto efekty by ste na bežnej tlačiarni nemali šancu dosiahnuť.

Môžete sa spoľahnúť na to, že prémiový vzhľad letákov vzbudí výborný dojem a je oveľa pravdepodobnejšie, že presvedčí zákazníkov vybrať si práve vás.

3.  Môžete ušetriť čas aj peniaze

Kto by to bol povedal, že ak si namiesto tlačenia letákov na tlačiarni, ktorú máte v kancelárii, vyberiete profesionálne služby, môže vás to v konečnom dôsledku stáť menej? Ak sa vám to nezdá pravdepodobné, možno ste nevzali do úvahy všetky faktory.

Predstavte si, že sa rozhodnete si vytlačiť 500 kusov akciových letákov svojpomocne vo vlastnej réžii. Ak si spočítate cenu papiera, minutý toner, ale aj opotrebenie tlačiarne a spotrebu elektrickej energie, v závislosti od typu tlačiarne, pokrytia stránky a ďalších detailov sa môžete cena tlače takýchto letákov vyšplhať aj na 50 eur a viac. A to ešte do tejto hrubej kalkulácie nezapočítavame rýchlosť.

Na druhej strane, ak by ste rovnakých 500 kusov dali vytlačiť v tlačiarni, cena bude minimálne o tretinu nižšia, výsledok neporovnateľne kvalitnejší a vás nemusí trápiť, že si častým tlačením reklamných materiálov urýchlite odchod tlačiarne do elektronického neba. Čím väčší náklad si dáte vytlačiť, tým nižšiu cenu za kus dosiahnete.

Ušetrite si čas aj nervy a objednajte si tlač letákov na https://justprint.sk/letak.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close