Xiaomi

Táto téma pre vaše Xiaomi je jednou z ďalších, ktorá stojí za hriech. Určite ju skúste, dostupná je zadarmo!

Pozrite sa na P-Tempio tému pre Xiaomi smartfóny, ktorá poteší nejedno oko.

Xiaomi smartfóny v porovnaní s inými nadstavbami majú viacero funkcií, ktoré im môže konkurencia závidieť. Jednou z nich sú témy, ktoré dokážu prekopať vzhľad zariadenia na nepoznanie pričom stále je využitý ten istý launcher. V praxi to znamená, že sa používatelia nestretávajú s rôznymi chybami, ktoré sú častokrát prítomnými v prípade výmeny vstavaného lauchnera za iný.

Niekoľko dní dozadu sme vám dali do pozornosti jednu z krajších tém, Extreme Os, ktorá v porovnaní s inými vyčnieva z davu. Dnes by sme vám chceli dať do pozornosti podobnú tému, ktorá sa môže rovnako pochváliť nadpriemernému a oku lahodiacemu spracovaniu. Ide konkrétne o tému P-Tempio.

P-Tempio patrí medzi krajšie témy, ktoré si môžete nahrať do Xiaomi zariadenia

Samotná téma je dostupnou prostredníctvom obchodu Motívy, ktorý nájdete v Nastaveniach smartfónu. Predtým, ako sa však vrhnete do jej stiahnutia, tak si najprv zmeňte región vo vašom telefóne na Indiu, aby ste tému vedeli dohľadať. Urobiť tak môžete prostredníctvom sekcie Ďalšie nastavenia v rámci Nastavení smartfónu.

Potom, ako si zmeníte región, tak dajte vyhľadať v rámci aplikácie Motívy tému „P-Tempio“. Následne by vám mal obchod ponúknuť tému k stiahnutiu, dostupnou je zadarmo.

P Tempio_tema pre Xiaomi
Zdroj: Vosveteit

Ako môžete vidieť nižšie na snímkach obrazovky, tak téma prekopáva nielen vzhľad úvodnej obrazovky, ale aj uzamknutej. Rovnako sa môžete tešiť aj na nové a elegantné ikony. Jednou z ďalších výrazných zmien, je zmena vzhľadu Centra ovládania, ktoré je v porovnaní so štandardnou témou o niečo živšou. Čerešničkou na torte je, že aplikácia mierne prekopáva aj vzhľad vstavaných aplikácií, ako je napríklad Telefón. Zmeny sú však len minimálne, ale o to elegantnejšie. Rovnako však musíme povedať, že si ich všimne len pozorný používateľ.

Pevne veríme, že tip na tému vás oslovil. V prípade, ak používate inú tému, ktorá stojí za pozornosť, tak budeme radi, ak nám nižšie v komentároch prezradíte jej názov.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close