APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

APLIKÁCIE | Záblesky Messenger Day sa objavili vo Facebook Messenger UWP pre Windows

Mnohí už túžobne očakávajú príchod novej facebookovej funkcie Messenger Day, pretože by mala poskytnúť alternatívu Snapchatu na Windows Phone.

Messenger Day funguje presne rovnakým spôsobom ako Snapchat StoriesInstagram Stories a WhatsApp Status: môžete pridávať obrázky a videá z vášho dňa na Messenger s emoji, textom, kresbami a podobne. Tieto príspevky trvajú len 24 hodín.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zdieľajte obrázky zo svojho dňa

Môžete tiež pridať veci ako je napr. animované prekrytie cez vaše obrázky a videá, čo je celkom milé. Do vášho dňa si môžete pridať veci tak, že otvoríte fotoaparát v Messengeri – odtiaľ môžete pridať obrázok alebo video do svojho dňa, alebo ho zdieľať so svojimi priateľmi či chatovými skupinami. Navyše, ak zdieľate niečo z Messenger fotoaparátu s vašimi priateľmi v normálnom chate, Facebook vám umožní pridať to do nového dňa jediným kliknutím na tlačidlo.

Zdroj: mspoweruser.com

Zatiaľ nie je jasné, kedy funkcia dorazí na Windows a Windows Phone, ale už teraz je dôkaz, že niečo z kódu tam už je. Bohužiaľ, zatiaľ, ako sa zdá, sa obrázky pridané do Messenger Day užívateľmi Windows Phone nezobrazujú vôbec nikde – používatelia Windows Phone si nemajú ako zobraziť svoj deň.

Oficiálne aplikácie Facebook Messenger sú vytvorené pomocou Facebooku vlastných nástrojov skrz platformy, ktoré nám dávajú nádej, že táto funkcia dorazí skôr ako neskôr. Na druhej strane stále čakáme na telefónne hovory ….

Facebook Messenger nájdete tu.

Zdroj: mspoweruser.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close