ANDROIDSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi uvoľňuje Android 11 (BETA) pre prvé smartfóny

Xiaomi oficiálne uvoľňuje Android 11 pre prvé zariadenia. Konkrétne pre modely Mi 10 a Mi 10 Pro

Spoločnosť Google len niekoľko dní dozadu oficiálne uvoľnila Android 11 v BETA zostavení pre širokú verejnosť. Krátko na to prví výrobcovia mobilných zariadení ohlásili, že v najbližších dňoch začínajú s testovaním najnovšej verzie operačného systému Android na prvých zariadeniach. Konkrétne išlo o výrobcov Realme, Oppo, Oneplus a samozrejme Xiaomi.

Xiaomi uvoľňuje Android 11 (BETA) pre prvé smartfóny

Spoločnosť Xiaomi necelý týždeň dozadu oznámila, že medzi prvými zariadeniami, pre ktoré sprístupní najnovší Android 11 budú patriť smartfóny Mi 10, Mi 10 Pro a Poco F2 Pro. Zatiaľ čo dcérska spoločnosť Poco ešte verejnosť o dostupnosti aktualizácia neinformovala, tak Xiaomi  len pred malými chvíľami ohlásila dostupnosť najnovšej verzie Androidu. Na sociálnej sieti Twitter zdieľala status, v ktorom píše, že Android 11 sprístupňuje pre smartfóny Mi 10 a Mi 10 Pro.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Android 11 prináša viacero vylepšení so sústredením na komunikáciu medzi ľuďmi, prinesenie nových spôsobov ovládania pripojených zariadenia a ochranu osobných údajov. Kompletný prehľad zmien, ktoré spoločnosť Google oficiálne komunikovala, nájdete v  tomto článku.  Druhým dychom však treba dodať, že tých zmien, ktoré nový Android prináša je výrazne viac, pričom sú postupne odhaľované vývojármi, ktorí ho aktívne testujú. Viac o téme spojenej s Androidom 11 vrátane ďalších informácií o ďalších funkciách nájdete na tomto odkaze.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close