SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi odkrýva konfiguráciu kamier zariadenia Redmi Note 8

Xiaomi odkrýva konfiguráciu zadných kamier smartfónu Redmi Note 8, ktorý ma byť predstavený 29. augusta po boku chytrej Redmi televízie.

Len pár dní pred oficiálnym predstavením nových smartfónov Redmi, spoločnosť Xiaomi odkrýva viacero špecifikácií jednotlivých zariadení. Takto deň dozadu sme mohli čítať o  Note 8 Pro verzii zariadenia, ktoré bude vybavené herným procesorom od spoločnosti Mediatek, a dnes ráno sme zas mohli čítať o procesore Qualcom Snapdragon 665, ktorý nájdeme v Note 8 variante smartfónu.

Redmi Note 8 ponúkne 4 kamery

Medzičasom spoločnosť zdieľala ďalšie informácie týkajúce sa smartfónu. Konkrétne informovala verejnosť o  konfigurácii zadnej kamery, ktorá oproti svojmu predchodcovi prešla viditeľnými zmenami. Namiesto 2-kamier, nájdeme v zadnej stene umiestnené 4-kamery. Upozorňuje na to portál Gizmochina.com.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Redmi Note 8 kamera
Via Gizocmochina.com

Konkrétne sa jedná o  48-megapixlový hlavný snímač, ktorý je doplnený ultra širokým snímačom, hĺbkovým senzorom a super macro snímačom (pozn. redakcie: Macro kamera slúži na to, aby bola kamera  schopná zachytiť malé predmety z tesnej blízkosti. Väčšinou sa využíva na zachytenie malých predmetov, ako sú napríklad kvety, hmyz, a podobne).

Zariadenie sa od Pro verzie bude odlišovať aj dizajnom. Pro verzia zariadenia má podľa dostupných fotografií umiestnené kamery v  strede zadnej steny, zatiaľ čo Note 8 verzia v ľavej časti zadnej steny.

redmi note 8 pro plagat_opt
Zdroj: Weibo

Nové smartfóny z  produktovej línie Redmi Note 8 budú predstavené 29. augusta po boku chytrej televízie Redmi TV.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close