Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi nie sú len smartfóny. Inteligentná záchodová doska Xiaomi Smartmi je toho skvelým príkladom

Čínske Xiaomi už roky patrí medzi špičkových výrobcov smartfónov, ale aj naozaj kadejakých gadgetov do domácnosti

Kto by to bol povedal, že spoločnosť Xiaomi stojí aj za takýmito produktmi? Pre veľkú časť z nás to vyzerá ako výstrelok zo sci-fi filmu, no v Ázii sú podobné produkty ako inteligentná záchodová doska Xiaomi Smartmi doslova trhákom, ktorý nájdete v každej modernejšej domácnosti. Tak prečo neokúsiť tento zaujímavý gadget aj v našich končinách?

Xiaomi Smartmi Toalet Seat za 152,99 eur z DE skladu nájdeš TU

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Inteligentná záchodová doska Xiaomi Smartmi za skvelú cenu

Produkt Xiaomi Smartmi Smart Toalet Seat patrí medzi jedny z najinteligentnejších gadgetov do domácnosti, ktoré nájdeš na trhu. Vďaka niekoľkých senzorom totižto doska dokáže zistiť, či už na nej v danom momente sedíš. Ak áno, prichádza na rad hneď niekoľko zaujímavých funkcií a vychytávok, ktoré si videl možno v ázijskom filme, či videu na YouTube. 

zachodova misa xiaomi smartmi ohrev
Zdroj: TomTop

Záchodová doska totižto disponuje aj zabudovaným vyhrievaním, ako aj vlastnou tryskou, ktorá slúži na umytie sa po návšteve toalety, podobne ako bidet. Keďže ide o inteligentný gadget, záchodová doska začne zohrievať samotný povrch dosky na ktorom sedíš, ako aj vodu a to až do teploty 39 °C.

zachodova misa xiaomi smartmi trysla
Zdroj: TomTop

Vodná tryska však umožňuje nie len nastavenie teploty vody, ale aj nastavenie sklonu trysky, ako aj tlaku vody pri umývaní. Zaujímavosťou je, že doska upozorňuje návštevníka toalety na príliš dlhé sedenie, pričom po 30 minútach začne aktívne pípať aby dala najavo, že je čas na odchod a to najmä zo zdravotných dôvodov. Poslednou „fíčurkou“ je individuálne nastavenie podsvietenia záchoda a to až v 8 rôznych farebných prevedeniach.

zachodova misa xiaomi smartmi ovladac
Zdroj: TomTop

Všetky špeciálne funkcie a možnosti nastavenia inteligentnej záchodovej dosky Xiaomi Smartmi pritom nájdeš priamo na ovládacom paneli, ktorý sa nachádza po pravej strane. Samozrejmosťou je však aj možnosť ovládania aj cez mobilnú aplikáciu, podobne ako väčšinu gadgetov od Xiaomi. 

Xiaomi Smartmi Toalet Seat za 152,99 eur z DE skladu nájdeš TU

Inteligentnú záchodovú dosku Xiaomi Smartmi nájdeš momentálne v najlepšej ponuke na e-shope TomTop.com už za skvelých 152,99 eur s bezplatnou dopravou z nemeckého skladu. Tým je zaručené expresné dodanie do niekoľkých pracovných dní, ako aj vyhnutie sa ďalším poplatkom ako clo, či DPH

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close