Sponzorovaný obsahXiaomi

Na toto sme dlho čakali! Prémiové hodinky Xiaomi Mijia Smart padli na cenové dno | TIP REDAKCIE

Ak si potrpíš na kvalitné hodinky na tvojej ruke a ešte k tomu si fanúšikom spoločnosti Xiaomi tak by si mal zbystrieť. Aktuálne sú dostupné prémiové hodinky Xiaomi Mijia Smart 2, ktoré nedávno predstavila spoločnosť pod magickou hodnotou 50€. Akcia však končí už čoskoro.

Xiaomi Mijia Smart Waterproof Smartwatch

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Hodinky Xiaomi Mijia Smart 2-in-1 ponúkajú klasický atraktívny dizajn s kruhovým ciferníkom, ktorého priemer je 40mm. Sklíčko je vyrobené z minerálneho skla, ktoré dokáže ochrániť hodinky pred nechceným poškodením. Treba ešte poznamenať, že cenovo je minerálne sklo výrazne drahšie ako zafírové. Hodinky sa ďalej chvália IP67 certifikátom (vode odolné sú do 3ATM). Inými slovami sa nemusíte báť outdoorových aktivít za nie najvhodnejšieho počasia.

Xiaomi Mijia Smart Waterproof Smartwatch_3
Zdroj: produktová fotografia

Oceľové časti hodiniek sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele 316L, vďaka čomu sa odolné voči poškriabaniu a korózii. Remienok hodiniek je potiahnutý vrstvou hovädzej kože a zároveň je upravené špeciálnou technikou pre priedušnosť a pohodlne nosenie.

Xiaomi Mijia Smart Waterproof Smartwatch_2
Zdroj: produktová fotografia

Prívlastok smart nemajú len tak. Pod hlavným ciferníkom, ktorý mení čas automaticky podľa toho v akom časovom pásme sa nachádzate nájdete ešte jeden, ktorý ukazuje aj ďalšie parametre. Napríklad počet prejdených krokov. Hodinky je samozrejme možné prepojiť aj so smartfónom kde je možné nastaviť napríklad budík, notifikácie, vibrácie pri prichádzajúcich hovoroch. Najväčšou čerešničkou na torte je však samotná výdrž batérie. Hodinky totiž obsahujú akumulátor s kapacitou 320mAh, ktorý sľubuje až pol ročnú výdrž.

Xiaomi Mijia Smart Waterproof Smartwatch_cena
Zdroj: vlastný

Xiaomi Mijia Smart Waterproof Smartwatch

Zdroj: vlastný, TS

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close