Xiaomi Mi MIX Fold vstúpil do predaja. Neuveríte, koľko zarobil len za jednu minútu!

Mi MIX Fold len minútu po spustení predaja zatriasol eshopom a zarobil astronomickú sumu. Neuveríte, koľko spoločnosti vyniesol!

Mi MIX Fold
Zdroj: Youtube.com (XEETECHCARE)

Skladateľný smartfón od Xiaomi počas svojho predstavovania okamžite zlákal davy ľudí. Mi MIX Fold nasadil bezkonkurenčnú cenu za prémiové zariadenie s dvoma displejmi. Svojou cenovou reláciou tak pokoril gigantov ako Samsung, či Huawei, ktorí na svojich zariadeniach pracovali veľmi dlho a priniesli už niekoľkú generáciu skladateľných smartfónov. Prví nadšenci sa už zo svojho skladateľného smartfónu tešia, pretože po dlhom čakaní a rezerváciách je smartfón konečne v predaji. A z čísla, ktoré si len za jedinú minútu zarobil, jednoducho padnete na zadok.

Miliónové zárobky

Niet pochýb o tom, že model Mi MIX Fold vyvolal nákupné šialenstvo. Portál Xiaomiadictos.com však práve informoval o celkovom čísle, ktoré vystihuje sumu zárobku tohto modelu za jedinú minútu! To sa totiž pohybuje v prepočte v desiatkach miliónov eur. Xiaomi avizuje, že celkovo bolo predaných viac ako 40 000 kusov smartfónu, čím dokázal zarobiť neuveriteľných 400 miliónov čínskych juanov. Ak by sme toto číslo prepočítali na eurá, vyšlo by nám približne 51 miliónov eur.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Mi MIX Fold

Prelomová novinka od Xiaomi posunula spoločnosť na trh so skladateľnými smartfónmi. Štartovacia cena modelu vychádza na približne 9999 yuanov, teda 1300€. S takouto cenou je ďaleko pred konkurenciou, pretože iné modely s podobnými vlastnosťami sa predávajú za oveľa vyššie sumy.

Okrem atraktívnej ceny je však smartfón vybavený prémiovým vybavením až je prekvapením, že si výrobca dokázal udržať tak nízku cenovku. Atraktívny dizajn tvorí 8,01″ vnútorný zložiteľný displej, ktorý dopĺňa vonkajší 6,5″ 90Hz panel s priestrelom pre 20 mpx selfie kameru. Aby sme nezabudli, displej je naozaj kvalitný. Vydrží až 1 milión zložení.

Smartfón poháňa vrcholný čipset Snapdragon 888 od Qualcommu, čím dodáva modelu Mi MIX Fold vysoký výkon. Za spomenutie stojí i kamera s hlavným 108mpx snímačom s technológiou liquid lens. A aká je vlastne výhoda zložiteľnýho smartfónu? Po rozložení podporuje tzv. Desktop mode, čím sa otvorí užívateľské rozhranie, ktoré poznáme z počítačov so systémom Windows 10.

Zaujal tento model i vás? Musíme vás však sklamať, model na globálnom trhu s najväčšou pravdepodobnosťou nebude dostupný. Stále je však možnosťou nákup z Číny, pretože smartfón plne podporuje naše pásma. A ak predsalen premýšľate nad skladateľným smartfónom, pozrite sa na naše porovnanie troch najlepších modelov!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre