SpravodajstvoXiaomi

Jeden z najpopulárnejších fitnes náramkov Xiaomi Mi Band 3 je dostupný v exkluzívnej zľave

Po dlhšej dobe je opäť  Xiaomi Mi Band 3 náramok dostupný za zvýhodnenú cenu z poľského skladu e-shopu Geekbuying.com. Znamená to, že ho doma môžete mať u pár dní a bez ďalších poplatkov. Čerešničkou na torte je zľavový kupón „RBVITUPM“.

Xiaomi Mi Band 3 v medzinárodnej verzii nájdete tu

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Mi Band 3 náramok ponúka veľký 0,78“ OLED displej o zvýšeným jasom, ktorý je dobre čitateľný aj v prípade priameho slnečného žiarenia. Oproti Mi Band 2 sa displej chváli vyššou hustotou pixelov – 193 ppi.

Xiaomi Mi band 3 dizajn
Zdroj: produktová fotografia

Náramok vo svojej cenovej kategórii ponúka nadpriemerné parametre. Obsahuje totiž viacero snímačov ako je napríklad krokomer, monitoring spánku, snímač srdcového tepu a ďalšie. Nechýba samozrejme ani budík.

Xiaomi Mi band 3 funkcie
Zdroj: produktová fotografia

Mnohých poteší aj vodotesnosť do 5ATM, teda do hĺbky 50 metrov v kombinácii s certifikátom IP67. Hodinky samozrejme ako u predchodcu je možné prepojiť spolu so smratfónom. V tomto prípade však ponúkajú niekoľko funkcionalít navyše. Napríklad možnosť odmietnutia hovorov, notifikácie z aplikácií a podobne.

Xiaomi Mi band 3
Zdroj: produktová fotografia

Čerešničkou na torte je výdrž batérie. Tá totiž dosahuje až 20 dní v pohotovostnom režime. Tejto hodnote vďačí vďaka batérii s kapacitou 110mAh. Fitnes náramok je kompatibilný ako s operačným systémom Android tak aj s iOS.

PS: ak vás tento obľúbený fitnes náramok zaujal tak ho nájdete na odkaze nižšie zároveň Vám odporúčame využiť zľavový kupón „RBVITUPM“, s ktorým výsledná cena spolu aj s poštovným je 26,33€.

Xiaomi Mi Band 3 v medzinárodnej verzii nájdete tu

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: Youtube (Android Authority)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close