Xiaomi

Je smartfón Xiaomi Mi 8 odolný voči vode? Test ukazuje, že do veľkej miery ÁNO

Xiaomi Mi 8 je aktuálna vlajková loď spoločnosti Xiaomi, ktorá patrí medzi najdostupnejšie high-end zariadenia na trhu. Mnoho fanúšikov pri predstavení tohto smartfónu bolo však čiastočne sklamaných a to z dôvodu, že mu absentovala jedna vlastnosť, ktorá sa začala objavovať vo vlajkových zariadeniach jednotlivých výrobcov – zvýšená odolnosť voči vode.

Poradí si Xiaomi Mi 8 s vodou?

Vzhľadom na to, že výrobca neudáva žiadne informácie a ani certifikáty týkajúce sa zvýšenej odolnosti a ani na túto tému viac menej nekomunikuje tak mnohým z toho vyplynulo, že Xiaomi Mi 8 pri strete s vodou neprežije. Opak je však pravdou, viacero nadšencov na sociálnych sieťach ako aj na Youtube zdieľalo viacero videí, v ktorých smartfón podrobilo testu. Jedno z týchto videí si môžete pozrieť nižšie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako ste mohli vo videu vidieť tak Xiaomi Mi M8 je smartfón, ktorý dokáže do určitej miery odolávať vode. Bezproblémovo prežije dážď, ošpliechanie či niekoľko sekundové obliatie vodou alebo ponorenie do vody. Osudným sa mu stalo až ponorenie do hĺbky 1 metra kedy pod tlakom vody sa dostala do zariadenia voda.

Zdroj: vlastný, Youtube

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close