Xiaomi

Jeden z najkrajších smartfónov od Xiaomi je dostupný v limitovanej ponuke s lákavou cenovkou

Ak bažíš po novom smartfóne a si zároveň fanúšikov značky Xiaomi tak by si mal spozornieť. Aktuálne totiž prebieha veľká akcia na prémiový smartfón Xiaomi Mi 8 Lite, ktorý je možné si objednať bez dodatočných poplatkov ako je CLO či DPH prostredníctvom špeciálnej dopravy HKEU Priroity Line.

Xiaomi Mi 8 Lite

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Smartfón už asi ako tušíte patrí ho vyššej strednej triedy.  Okrem unikátneho dizajnu, ktorý zaujme na prvý pohľad ponúka aj nadpriemerné parametre. Predná strana zariadenia ponúka 6.26“ displej s FULL HD+ rozlíšením, teda 2280 x 1080 bodov (403 ppi). Pomer strán je 19:9  a podporuje 16 miliónov farieb. Nechýba ani stále populárnejší výrez, v ktorom nájdeme 24MPx kameru Sony IMX 576 (s veľkosťou pixelov 1.8 či podporou AI).

Xiaomi Mi L8 Lite predna strana-min
Zdroj: Youtube (gizmochina)

Zadná strana zariadenia ponúka okrem prémiového vyhotovenia aj duálnu kameru s rozlíšením 12.0MPx  a  5.0MPx, blesk a nechýba samozrejme ani skener odtlačkov prstov.

Xiaomi Mi L8 Lite kamera
Zdroj: Youtube (gizmochina)

Pod kapotou nájdeme výkonný 8-jadrový procesor Snapdragon s pracovnou frekvenciou 2.2GHz, ktorému sekunduje grafický čip Adreno 512, 4GB RAM a vstavaný 64GB úložný priestor, ktorý je možné rozšíriť o ďalších 256GB.

Xiaomi Mi L8 Lite vykon-min
Zdroj: Youtube (gizmochina)

Z hľadiska konektivity sa jedná o smartfón, ktorý ponúka všetky základné technológie, vrátane tých „modernejších“. Nechýba napríklad podpora DUAL SIM, 4G (jedná sa o Global verziu smartfónu, ktorá ponúka podporu väčšiny našich sietí), Bluetooth vo verzii 5.0, USB Type – C konektorom a ďalšie.

Smartfón je poháňaný akumulátorom s kapacitou 3350mAh, ktorý sľubuje 2 až 3 dni v standby režime. Samozrejmosťou je aj podporu technológie Quick Charge. Smartfón sa aktuálne predáva za podmienky využitia kupónu „HEXEJPVM“ za 203.70€ spolu aj s poštovným HKEU Priority Line, prostredníctvom ktorej sa vyhnete ďalším poplatkom.

Xiaomi Mi 8 Lite
Zdroj: vlastný

Xiaomi Mi 8 Lite

Zdroj: Geekbuying.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close