SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi má ešte tento mesiac predstaviť smartfón so 120W nabíjaním: O ktorom modeli sa rozprávame?

Už o pár dní Xiaomi predstaví nový Xiaomi 11T Pro, ktorý sa bude pýšiť práve 120W nabíjaním. Pozrite sa na jeho očakávanú výbavu.

Keď sa spomenie 120W nabíjanie, každý fanúšik Xiaomi si predstaví minuloročný model s názvom Mi 10 Ultra, ktorý touto funkciou disponoval, no žiaľ nebol určený pre globálny trh. Takéto rýchle nabíjanie sa tak za hranice Číny nedostalo i pre fakt, že model Mi 10 Ultra nemal k dispozícii potrebné pásma pre prijímanie kvalitného signálu u nás v Európe. Zdá sa však, že po viac ako roku od predstavenia tohto modelu s prívlastkom Ultra plánuje Xiaomi predstaviť model, ktorý 120W nabíjanie získa. A ako upozorňuje známy leaker informácií, predstavený bude už tento mesiac.

120W nabíjanie v Európe už čoskoro

Ani tohtoročné vlajkové smartfóny od Xiaomi s tou najlepšou výbavou nepriniesli to, na čo všetci čakali. Naozaj rýchle nabíjanie. Namiesto toho sme však mohli vidieť pokrok v podobe nasadenia 67W nabíjania pre káblový i bezdrôtový spôsob. Ale niečo tu predsa len chýbalo. A tou chýbajúcou súčasťou má byť 120W nabíjanie, ktoré bude súčasťou vrcholného Xiaomi 11T Pro predstavený už tento mesiac.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Predstavenie má prebehnúť už 15.9.2021 a určite sa máme na čo tešiť. Najzaujímavejšou súčasťou predstavovania je najmä jeho globálna orientácia, ktorá rovnako ako minulý rok prinesie modely do Európy skôr, ako do domácej Číny. A ak ste doteraz váhali či dať takejto sérii šancu, odpoveď je už jasná.

Očakávaná výbava modelu Xiaomi 11T Pro

Keď sa pozrieme na predbežnú výbavu smartfónu, s istotou vieme povedať, že pôjde o prémiový model. Okrem 120W nabíjania má ponúknuť napríklad 120Hz OLED displej a celý smartfón má poháňať čipset Snapdragon 888. Musíme poznamenať, že oproti predchádzajúcej verzii pôjde o značný pokrok.

Okrem modelu Xiaomi 11T Pro bude predstavená i jeho základná verzia s označením Xiaomi 11T. Ten má narozdiel od prémiovej verzie prísť s čipsetom od spoločnosti MediaTek, konkrétne sa rozprávame o čipsete MediaTek Dimensity 1200. Ten ponúkne stále dostatočný výkon, no cenový rozdiel má byť výraznejší.

Využili by ste v smartfóne 120W nabíjanie alebo by ste radšej používali pomalšie nabíjanie? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close