SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Windows Insideri dostanú nové emoji pre Windows Mobile

Microsoft konečne poskytol Windows 10 Mobile build 15240. Dostali ho Slow Ring užívatelia v programe Windows Insider. Ten ponúka napríklad nové emoji a taktiež aj lunárny kalendár. Toto je druhá aktualizácia Windows 10 Fall Creators Update pre mobilné zariadenia, ktorá obsahuje – aj keď dizajnové – zmeny v mobilnom operačnom systéme.

Tu sú zmeny, ktoré prišli v tejto aktualizácií:

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
  • Emoji 5.0: Rovnako ako na PC zariadeniach, pridali sme podporu najnovšich Unicode – vrátane nových občerstvení, akcií, dinosaurov a dokonca aj fantazijných postáv, ako sú džinovia, víly a zombie – do systému Windows 10 Mobile. Všetky sú dostupné prostredníctvom dotykovej klávesnice a panelu Emoji. Vylepšili sme niektoré z našich pôvodných návrhov emoji na základe vašich spätných väzieb a zlepšili sme to, ako je emoji zobrazený na iných platformách (pri zachovaní štýlu Windows).
  • Čínsky lunárny kalendár: ostali sme otázky týkajúce sa podpory čínskeho lunárneho kalendára v systéme Windows 10 Mobile. Sila UWP (Universal Windows Platform) aplikácie spočíva v tom, že môže fungovať na akomkoľvek zariadení so systémom Windows. Aplikácia Kalendár UWP podporuje čínsky lunárny kalendár na ľubovoľnom počítači a mobilnom zariadení.

zdroj: mspoweruser.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close