Windows

Microsoft odmenil Insiderov exkluzívnymi pozadiami

Po roku ako Microsoft dal záväzok, že odmení členov programu Windows Insider ktorí sa aktívne podieľajú na vývoji Windows 10, tak teraz plní svoj sľub.  Redmontská spoločnosť totiž k včerajšiemu dňu začala rozosielať ďakovný e-mail členom Insider programu s exkluzívnymi pozadiami ako aj s viacerými doteraz neuverenými dátami.

„Už je to viac ako rok, čo Windows Insideri ako ste vy pomáhajú robiť Windows 10 ešte úžasnejším.  Dnes oslavujeme ročné výročie, naši Insideri. Ďakujeme vám za spätnú väzbu, Windows je to najlepšie čo môže byť – a stáva sa lepším každým dňom.“

Microsoft ako sme vyššie spomínali tak okrem ďakovného e-mailu zverejnil ešte viacero zaujímavých štatistických dát, ako je napríklad celkový počet feedbackov, ktorý dosiahol 8,6 milióna od uvedenie Windowsu 10, alebo celkový počet strávených hodín používateľmi v rozhraní OS, ktorý dosiahol neuveriteľných 443 miliónov hodín. Mimochodom, celkový počet členov programu Windows Insider je zhruba 7 miliónov čo v prepočte na jedného používateľa znamená viac ako 60 hodín čistého času stráveného v rozhraní Windows 10.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close