Vyskúšajte si aplikáciu Digitálna rovnováha od spoločnosti Google vo Vašom Android smartfóne

Vyskúšajte si aplikáciu Digitálna rovnováha od spoločnosti Google. Dostupná je v obchode Google Play pre smartfóny s Androidom 9 a vyšším.

Digital Wellbeing Digitalna rovnovaha
Zdroj: Vosveteit.sk

Digital Wellbeing alebo Digitálna rovnováha je jednou z ďalších služieb od spoločnosti Google, ktorá prináša podrobné štatistiky toho, ako využívame naše zariadenia. Hneď v úvode treba povedať, že funkcia / aplikácia nie je dostupná pre všetky zariadenia,  ale len pre smartfóny s operačným systémom Android  9 alebo vyšším.

Digitálna rovnováha

Ako môžete nižšie na obrázkoch vidieť, tak aplikácia ponúka štatistické údaje ako je smartfón Vami využívaný. Ponúka ako denné, tak aj sumárne štatistiky pre jednotlivé aplikácie (pozn. redakcie: služba nie je po nainštalovaní dostupná v zozname aplikácií, ale v Nastaveniach smartfónu).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zároveň v rámci rozhrania aplikácie si môžete pozrieť aj počet prijatých notifikácií  na dennej báze pred jednotlivé aplikácie.

Digitálna rovnováha od Google_3
Zdroj: Vosveteit.sk

Zaujímavosťou je, že nainštalovanie Digitálnej rovnováhy nám v rámci rozhrania pridalo aj dodatočné funkcionality, ale nie rovnaké na každom smartfóne. Napríklad, na smartfón Xiaomi Mi 8 sa nám objavil mód Odfarbenia (pozn. redakcie: Grayscale). Ako vyzerá v praxi si môžete pozrieť nižšie.

Na ďalších smartfónoch (Redmi Note 8 Pro a Xiaomi Mi 9T) sme túto funkciu už nenašli, ale na druhej strane v oboch prípadoch nám pribudol “Focus mode”, teda mód Sústredenie.

Aplikáciu Digitálna rovnováha stiahnete z obchodu Google Play. Dostupná je pre zariadenia s operačným systémom Android 9 a vyšším. Dajte nám nižšie v komentároch vedieť, aké funkcie  okrem monitorovania štatistík Vám pribudli v smartfóne v ponuke notifikačnej lišty.

Digitálna rovnováha
Digitálna rovnováha
Developer: Google LLC
Price: Free
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre