SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi prezrádza či predstaví v tomto roku ďalší smartfón z produktovej línie Mi Mix

Vysoký manažér spoločnosti Xiaomi prezradil či sa chystajú predstaviť ďalší smartfón z produktovej línie Mi Mix.

Spoločnosť Xiaomi len pred niekoľkými dňami predstavila nový koncept smartfónu z produktovej línie Xiaomi Mi Mix, konkrétne model Mi Mix Alpha. Spoločnosť zároveň dodal, že zariadenie by sa mal ocitnúť v predaji ku koncu tohto roka, ako aj to, že k dispozícii bude len limitovaný počet smartfónov.

Xiaomi Mi Mix Alpha 5G
Zdroj: Youtube (Xiaomi)

Vzhľadom na obmedzený počet kusov zariadení médiami prebehlo viacero špekulácií, že Xiaomi pracuje na ďalšom smartfóne z produktovej línie Mi Mix, ktorý by mal byť masovo dostupný ešte v priebehu tohto roka. Portál Gizmochina.com  prišiel s reportom, v ktorom poukazuje na slová jedného z popredných manažérov spoločnosti Xiaomi, ktorý prezrádza bližšie informácie ku “pripravovanému” smartfónu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Do konca roka žiaden nový Mi Mix smartfón nebude predstavený

Bishop Edward, manažér spoločností, ktorý ma na starosti propagáciu produktov povedal, že do konca roka spoločnosť Xiaomi neplánuje predstaviť žiaden ďalší smartfón z produktovej línie Mi Mix.

Xiaomi Bishop Edward
Via Gizmochina.com

Xiaomi Mi Mix Alpha

Xiaomi Mi Mix Alpha je prvým smartfónom na svete, ktorý je takmer celý pokrytý displejom, s výnimkou pásu umiestneného v zadnej stene, kde nájdeme trojicu kamier, s hlavným 108-megapixelovým snímačom. Kamera smartfónu je tak schopná zachytiť snímky do rozlíšenia 12032 x 9024 bodov. Okrem toho zariadenie ponúka procesor Qualcomm snapdragon 855 Plus v kombinácii so 12GB RAM a 512GB úložným priestorom. Zariadenie zároveň disponuje batériou, ktorej kapacita je 4 050mAh. Nabiť ju je možné pomocou rýchleho nabíjania do 40W.

Smartfón ako už asi tušíte nebude však pre každého. Jeho cena bude totiž presahovať 2 500€.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close